666-vuosi on alkanut, huomio Johanna!

2016 = 666 666 666 6 6 6
54283
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 54

Vanhimmat

up up up

Äänestä

Muistakaa myös, että 16.6.2016 päivään on vuoden alusta 168 päivää. 666 jaettuna kuudella on 111 ja kun siihen lisätään 3x6x6/2 6/2 saadaan 168! Syntiset varokaa, ylöstempaaminen ja helvetin porttien aukeaminen tapahtuvat tänä vuonna 16.6. Silloin näemme Tuksun ratsastavan Ilmestyskirjan hamraalla hevosella ja pasuunoiden pauhaavan Siwojen sawupiipuista.

Äänestä
  • Voi kauhistus!!

    Äänestä

Tänä vuonna Tukiaisen Johannaan asennetaan mikrosiru nro 666!

Äänestä
  • Ja 7-päivää lehden nimeksi tule: Nro 666.

    Äänestä

9-kulmio 0=9
katso ja hämmästy

Äänestä
  • Kolmio liittyy aivan varmasti illuminaattisalaliittoon.

    Äänestä

syy se on sekin huonolle käytökselle

Äänestä
  • Älytön aloitus.

    Äänestä

  • tyhjäpäät kirjoitti:

    Älytön aloitus.

    666 = Näädän Vuosi 2016.

    Äänestä

Johannan ja Veijo liiton ovat ylemmät tai ainakin suuremmat illuminaattivoimat saaneet aikaan.

Äänestä
  • Tästä kehkeytyy vielä jotain ylimaallisen suurta.

    Äänestä

666-vuosi alkoi katkolla, ja tästä traagiset tapahtumat seuraavat toisiaan:
"Johanna Tukiaisen tila vakava - katkaisuun! Alkoholi-ongelmansa kanssa jo vuosia paininut viihdetaiteilija Johanna Tukiainen hakeutui tällä viikolla katkaisuhoitoon kotkalaiselle klinikalle." Hymy 8.1.2016: http://www.hymy.fi/uutiset/johanna-tukiaisen-tila-vakava-katkaisuun

Äänestä
  • Aivonsa päihteillä tuhonnut taantuu.

    Äänestä

Hyvä aloitus. Katsokaa ihmiset ihan oikeasti vaikka Youtubesta Jesse Venturan Salaliittoteoriat ja jakso joka kertoo salaisesta "Bildenberg" ryhmästä.

Tämä pieni ihmisjoukko päättää maailmanlaajuisesti energianhinnoista ja muista asioista. Tämä pieni ihmisjoukko omistaa 70% maailman varallisuudesta ja he käyttävät valtaansa miten haluavat. He ohjailevat hallituksia ja päättäjiä haluamallaan tavalla. Tavallinen ihminen ei asioista tiedä, sillä mediat eivät asioista kerro, sillä nämä valtaapitävät "Varjohallitukset" omistavat suurimmat ja tärkeimmät mediayhtiöt maailmassa.

Äänestä

Ihmiskunta otetaan hallitaan siten, että jokaiselle asennetaan jollain aika välillä mikrosiru käteen. Näin voidaan seurata, valvoa ja kontroloida jokaista ihmisistä.
Käteinen raha ja luottokortit poistuvat ja ihmiset maksavat ostoksensa näyttämällä kättä jossa on mikrosiru ihon alla. Ihmiset luulevat ensin, että tämä on hyvä asia, mutta unohtavat samalla että systeemiä ylläpitävä taho on tietoinen heidän ostoistaan, rahavaroistaan ja kaikesta mahdollisesta, eli yksityisyys häviää lopullisesti.

Tuntuuko uskomattomalta? Ei suinkaan, sillä jokainen jolla on avoinna oleva kännykkä taskussa niin häntä voidaan jo nyt seurata ja hänen sijaintinsa paikantaa eri linkkimastojen avulla. Verottajalla on jo nyt tiedot tuloista, rikosrekisteri on viranomaisten hallinnassa jne.
Kun mikrosiru tulee käytäntöön niin kaikki tieto on yhdessä paikassa

https://www.youtube.com/watch?v=nWekgeylMZ4

Orwell 1984 is coming

Äänestä
  • Teemu taitaa olla Jesse Venturan höpöagentti Suomessa.

    Äänestä

  • Voi kauhistus!

    Äänestä

  • Me emme halua Illuminati eliitin huonoa suomea.

    Äänestä

pelottavaa. Mitähän kaikkea tuolla kulissien takana tapahtuu?
Maailman rikkaimmat suvut omistavat merkittävät keskuspankit ja heillä on valtaa sekä rahaa horjuttaa pieniä ja suuria valtioita ja saada päättäjät tekemään heidän tahtonsa mukaan.

Äänestä

Kukaan ei pärjää Nellie Olesonille.

Äänestä

Hauska ketju. Tällaistakö on sekokäyttäjän pään sisällä?

Äänestä

Onko Tuksu Illuminaatin synnyttämä harha, jota ei todellisuudessa edes ole?

Äänestä

Nyt ne Tunkeron harhat vasta alkavatkin, sillä hän yrittää raitistua. Kuten tiedämme jo kauhuelokuvistakin niin mikään muu ei ärsytä riivaajia niin paljon kuin se, että joku ihminen yrittää muuttaa elämänsä suuntaa ja päästä eroon riivaajan orjuudesta.

Oletan, että Tunkero tulee näkemään ihmeellisiä unia, profetioita ja näkyjä koskien vaikkapa hänen omia tulevia häitä, edesmennyttä sisartaan jne.

Luultavasti Tunkero ei jaksa pitkään selvinpäin, joten pullon korkki napsahtaa auki ja sitten hän vuotaa kaikki näkemänsä unet ja asiat nettiin aamuyön tunteina kuten tähänkin asti.

Äänestä

Tuksu etsii tummaa, komeaa liikemiestä, joten hänen kannattaisi nyt iskeä eräs englantilainen Dennis, jolla hiljattain päättyi suhde erään Oululaisen naisen kanssa. Tuksu pääsisi vihdoinkin ulkomaille naimisiin ja elämänsä miehen kanssa?

Äänestä

Tuksun suuri hetki koittaa kesäkuun kuudespäivä kello 6 (6 6 6)
Silloin saamme häneltä suuren profetian lopunajoista ja uudensta maailmanjärjestyksestä, jossa jokaiselle ihmiselle asennetaan vasten tahtoa mikrosiru ihon alle.

Äänestä
  • Tipi-Illuminaatti?

    Äänestä

Tuksu tietää kaiksesta kaiken!

Äänestä

Antikristus on tulossa ja Johanna tietää sen..

:)))))))))

Äänestä

Aika kovaa kamaa noissa linkeissä.. huh huh

Äänestä
  • Ja niitä Johanna katselee yöt pitkät... ei siis ihme, että hänen sipulissaan hurisee ja savua alkaa nousta.

    Äänestä

Toivottavasti Lalli osaa ajaa riivaajat tiehensä.

Äänestä
  • Toki Veijo haluaa auttaa sydämellistä Johannaa pääsemään irti riivaajista.

    Äänestä

Tuksu voisi tehdä itse kovanluokan ennustuksia Suomelle kuten Nostradamus teki 1500 luvulla Ranskassa.

Varmasti Tuksun ennustukset saisivat suuren myyntimenestyksen kautta maan.

Äänestä
  • Niin, ainakin Tuksun uskonhorinat ylöstempauksineen ja Tipi-illuminaatteineen ovat olleet lupaavan tuhtia settiä.

    Äänestä

  • Ylöstempauksen-aika kirjoitti:

    Niin, ainakin Tuksun uskonhorinat ylöstempauksineen ja Tipi-illuminaatteineen ovat olleet lupaavan tuhtia settiä.

    Ketä Sylvester symboloi?

    Äänestä

  • Hupsutuksia kirjoitti:

    Ketä Sylvester symboloi?

    Olisko loppupeleissä Veijo? Tai sitten Arto. Tai tämän puoliso.

    Äänestä

Anteeksi jos romutan illuusiot mutta Nostradame tietää;
1. Johanna allekirjoitti homosopparin 2015 kesällä (seiskan paparazzi todistaa) eli hänen pitäisi tänä vuonna itsensä ymmärtää ottaa oma sekä läheistensä elämänsä vakavasti
2. Mikrosiru on jo maailmassa, mutta se on koirilla eli käytännössä mitään toimenpiteitä ei sallita tarkastamatta sirua eläinlääkärin toimesta
3. Harmaata tullaan näkemään, susi siunatkoon kaiken omilla toimillaan.

Äänestä
  • Toivottavasti ei tule enää yhtään päihdekatkoa Johannalle, jotta hän voisi viihdyttää meitä sekoilullaan.

    Äänestä

  • Katkot.pois kirjoitti:

    Toivottavasti ei tule enää yhtään päihdekatkoa Johannalle, jotta hän voisi viihdyttää meitä sekoilullaan.

    Tätä rataa mennään, Johanna varoitteli meitä Facebookissa:
    "NYT KUUNNELKAA: SAATANA OTTAA KOKO MAAILMAN HALTUUNSA!!!!!
    TÄMÄ NÄYTETTIIN MINULLE SYYSKUUSSA 2015 MIAMISSA.
    ÄLKÄÄ IKINÄ OTTAKO PEDONMERKKIÄ!!!!!
    SE JOKA SEN OTTAA, JOUTUU AUTOMAATTISESTI HELVETTIIN!!!!"

    Äänestä

  • Miamin-trippi kirjoitti:

    Tätä rataa mennään, Johanna varoitteli meitä Facebookissa:
    "NYT KUUNNELKAA: SAATANA OTTAA KOKO MAAILMAN HALTUUNSA!!!!!
    TÄMÄ NÄYTETTIIN MINULLE SYYSKUUSSA 2015 MIAMISSA.
    ÄLKÄÄ IKINÄ OTTAKO PEDONMERKKIÄ!!!!!
    SE JOKA SEN OTTAA, JOUTUU AUTOMAATTISESTI HELVETTIIN!!!!"

    Tämä meidän näätimämme on ihan oikeasti muuttunut hulluksi.

    Äänestä

  • Näätijämummo kirjoitti:

    Tämä meidän näätimämme on ihan oikeasti muuttunut hulluksi.

    Tunkki on kovasti menossa naimisiin, mutta alan epäillä, ettei häistä tule mitään. Ateistimies - Veijo Lalli - tulee järkiinsä jossakin vaiheessa, kun kuulee tarpeeksi noita tulevan morsiamensa uskonhorinoita.

    Äänestä


  • Albertin-murjussa kirjoitti:

    Tukiainen julistaa uskonhorinaansa saatananpalvontapaita päällään:
    https://www.facebook.com/sami.willberg/videos/10206955250216946/ (video 30 sek Albertinkadun asunnolta)

    "Tuksu riehui kännissä videolla, välittömästi lähes 200 000 katsojaa - linkki! Johanna Tukiainen on julkaissut videon, jossa hän arvostelee tiukoin sanakääntein ystävänsä, muotisuunnittelija Helena-Reet Ennetin vaatebrändiä...

    ... Nyt Tuksu kuitenkin haukkuu Ennetin suunnitteleman kissakuvion alimpaan helvettiin uskonnollismielisessä manifestissaan..."

    Hymy 25.1.2016: http://www.hymy.fi/uutiset/tuksu-riehui-kannissa-videolla-valittomasti-lahes-200-000-katsojaa-linkki

    Äänestä

Illuminati yrittää pistää Johannan linnaan, jotta totuutta ei kuultaisi.

Äänestä

Tuksun tavoite on olla selvinpäin 6 6 6 päivää.

Äänestä

Aurinkomyrsky tulee iskemään Amerikan mantereeseen 2016 ja se lamaannuttaa sekä sateliilit että pankkijärjestelmän kuukausiksi.

Äänestä
  • Hyvä, että ennustajat ovat ottaneet nopeat twiitit apuvälineksi.

    Äänestä

Kesäkuun kuudes kello kuusi = 666

Äänestä

Tunkki jätti huomioimatta pedon merkkiä ostaessaan 6 sidukkaa, 6 skumppaa ja 6 Ruskaa, jotka maksoi 66,60!

Hui kauhistus!

Äänestä

Nyt toivoisi, että tämä illuminaattipilluminaatti astuisi pois julkisuudesta. Menisi johonkin myllyhoitoon pitkäksi aikaa, eikä sekoilisi hurmahenkisten uskovaissaarnaajirn kanssa, niillä kun meinaa olla toi ihmisen psykologian tuntemus seinän tasolla eli täys nolla. Ei narsististyyppistä esiintymistä lopeteta siirtymällä uskovaiskeikoille esiintymään narsististyyppisesti. Ja sit illalla viinaa ja nappeja ja itseään myymään. Kuka tahansa tuossa tulisi hulluksi, täysin jakomielitautista.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


öpguaeigyutqi kirjoitti:

2016 = 666 666 666 6 6 6

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu