Supistavatko kepulaiset päättäjämme kirjaston

yleisövuorot tulevana vuonna yhtä vähiin kuin jäähallin yleisövuorot eli silloin tällöin yksi yleisövuoro päivässä ?
8<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Kirjastossa enkä käy kiinni koko laitos joutas,

Äänestä
  • siellä on paljon mukavaa luettavaa.

    Äänestä

niin sieltähän väki vähenee kovasti.

Äänestä

aikovat ?

Äänestä
  • Kirjastoon voisi laittaa joku pienen lainausmaksun, niin käyttäjät voisi osllistua kustannuksiin niiku jäähallillakin on!

    Äänestä

  • viiskytsentiä-kirjalle kirjoitti:

    Kirjastoon voisi laittaa joku pienen lainausmaksun, niin käyttäjät voisi osllistua kustannuksiin niiku jäähallillakin on!

    Oks toi niitä persuehotuksia?

    Äänestä

  • miten-ne kirjoitti:

    Oks toi niitä persuehotuksia?

    oisko vasurien esitys?

    Äänestä

  • Kannatan pientä maksua!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


uuno-utelias kirjoitti:

yleisövuorot tulevana vuonna yhtä vähiin kuin jäähallin yleisövuorot eli silloin tällöin yksi yleisövuoro päivässä ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu