Ei näytä kukaan nainen välittävän läskeistään. Ketään ei näy pururadallakaan juoksevan. Nyt pian minihame päälle ja tukka rullalle ja korkkarit jalkaan ja pururadalle hölkkäämään, kuntoa pitää kohentaa nyt kun on vapaa päivä.
Itse juoksin jo viisi rataa kierrosta, muttei yhtään naista tullu vstaan, yks jolla oli julma toppatakki hyvä et jakso kävell, mutta simpsakoita minihameiseiä ei näy. Nyt ulos naiset ja noppeesti.
Missä naiset on?
juoksemaanjaheti
4
113
Vastaukset
- painuvittuun
Kas, perussuomalainen on eksynyt pois maailman menoa -natsipalstalta.
- pilettäjä
Naiset ovat kotona pyjamapileissä.
http//aijaa.com/lgH2lg
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse33666SDP:n kansanedustaja Nazima Radmyar uhriutuu somessa saamistaan viesteistä.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011854410.html Miksi Razmyar ei kestä kansan palautetta oikean kansanedustajan tavo1933589Muistatteko kuinka Marinin hallituksen aikaan kansalaisilla oli varaa kuluttaa?
Tavallisella perheelläkin oli rahaa käydä sääännöllisesti ravintoloissa syömässä, koska vahvat ammattiliitot olivat neuv1283320Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky713291Korpelanvaara
Korpelanvaaran alle tulee uusi hevosurheilu keskus monen miljoonan investoinnit202166Muistatteko kuinka Marinin hallituksen aikaan kansalaisilla oli varaa kuluttaa?
Tavallisella perheelläkin oli rahaa käydä sääännöllisesti ravintoloissa syömässä, koska vahvat ammattiliitot olivat neuv251758- 311496
- 321451
- 861345
- 151303