Oon kyllä tiennyt jo pitkään kun näin kuvan mitä ei olisi pitänyt nähdä jo kauan sitten! Toki häpeän ja kadun virheitä. Voi olla että se ei näy kun on tapettu henkisesti niin monesti. Pahuus mitä kohtaan on mennyt yli sietorajan. Vaikka lisää paiskaa tulee aina vain se helvetillinen piina alkaa turruttaa.
Se on väärin että tuttavani kärsii. Siltikin vaikka mukana ikkunoimassa.
Se on väärin että tuttavani kärsii. Siltikin vaikka mukana ikkunoimassa.
Vastaukset 20
Vanhimmat
ikkunoiminen? ylilaudalla? mikä kieli tää on?
Sosiaalipornon makuakin. Monta karkkia matkalla. Niin kuin yllättävä rahantulo ja juominen. Järjestetty tilanteita ja tehty minusta karkeilla paha. Tätäkin osittain.
Olen toki syyllinen moneen. Itse kaatanut karkki viinaa ja ruinannut rahaakin vaikka en tarvisi. Se että olen mennyt kaikkiin on väärin.
On karkkeja mitä vastaan ei pärjää. Uimahallin nallekarkit mitkä turpoaa lasten altaassa on silkkaa pahuutta. Sekä tämä jokapäiväinen munan imeminen joka saa ajatusmaailman vinksahtamaan.
Se että ihmiset luulee että elän elämääni normaalissa olotilassa on kaikkein isoin kusetus. Sian imeminen ja muut asiat estävät tämän.
mene naapuri hoitoon
Se että sikaa imetään kokoajan. Niin välillä sen teho on eri. Yleensä kokoajan vaikka ei ole mekko päällä.
Häpeän ja kärsin. Kuljen virran mukana. En jaksa avautua isommin vaan kestän. Olen kyllä aiheuttanut niin paljon mielipahaa että hyvä vain jos joku saa hyvitystä.
Tätähän se. Kaikki tietää mutta kukaan ei tee mitään.
Ymmärrän tilanteen. Annan anteeksi myös. En toki ikinä unohda hyvää tai pahaa.
tuosta yhtään mitään. Todella epäselvää tekstiä. Ihankuin jostain satukirjasta.
Kunhan trollasin. Ihme sekoa porukkaa. Ihan kuin kukaan ei välitä mistään mitään. Täysin tunteettomia ihmisiä.
Trollaajat ovat:
a) narsisteja, JOTKA HALUAVAT HUOMIOTA
b) sadisteja, jotka NAUTTIVAT TOISTEN IHMISTEN KIUSAAMISESTA JA ALISTAMISESTA
C) psykopaatteja
Joten, kuka tässä siis onkaan se oikeasti sairas?
Oletko itsekin trolli kun annoit vain huonot vaihtoehdot mistä valita.
Trollaajia on monellaisia.
Miljoonia trolleja maailmassa ja sinä jaat ne 3 ryhmään. Sinun lyttäysyrityksesi epäonnistui. Tätähän tämä on. Ihmiset eivät käytä omia aivojaan. Uskovat kaiken surutta.
Se on jo kaukana trollailusta kun ihmisen yksityisyys rikotaan täysin, hänen tekemisiään vahditaan ja hänestä tehdään ivaa sitten internetissä, onko se enää pelkkää trollailua? Sehän on jo rikollista. En ymmärrä että miten niin monikin ihminen kehtaa lähteä tälläiseen mukaan. Sairasta.
olen samaa mieltä kanssasi. Tää on tätä. Paska-aivojen viihdettä jonkun toisen ihmisen elämän ja terveyden kustannuksella.
Elkää tänne kirjoittako noin:) minä voin kirjoittaa kun elän täällä tätä elämää jo vuosia. En haluaisi että kukaan muu minun takia joutuu tälläiseen.
Arvostan kuitenkin suuresti kuka ikinä oletkaan.
Niin joku voisi luulla että ihmisiä vammautetaan fyysisesti ja henkisesti myös. Ajetaan erikoisiin tekoihin.
Ei kannata uskoa että tätä olisi Suomessa.
Ihmekin kun ei jokapäivä RAISKATA. Henkisesti ja fyysisesti! Se vasta hullua olisi:DD kuka näitä trolleja tekee.
No suljen pääni enkä kirjoita tänne enkä ylilaudalle enempää. Toivottavasti saadaan rauha maahan jopa täälläkin.
Menneitä ei voi perua mutta tulevaisuutta voidaan rakentaa.
elä sie kuule selevittele senki suklaamonni
sie et nähänä, sie et oo kuulluna
sie oot vua hulluna, nyt offline.com
ps. Meikäläinen joi oluet, Cia ei tykännä.org
mä juon huomenna valkkaria, niin murheet uhohtuu, kaunis tie unohdukseen , älkää välittäkö rauha löytyy rajan takaa, älkää välittäkö en minäkään
TAAS TUHOTTU MONTA IHMISTÄ. MONTA ERI HENKILÖÄ ERI AIKAAN. EIVÄT TUNNETOISIAAN. KUIN LIUKUHIHNALLA IHMISIÄ TEURAAKSI!!!
Siveetöntä käytöstä uima-altaassa - valvontakamerat paljastivat
Torstai 8.9.2016 klo 14.10 (päivitetty klo 14.42)
Poliisi tutkii Jyväskylässä sijaitsevassa vesiliikuntakeskuksessa tapahtuneita sukupuolisiveellisyyttä loukkaavia tapauksia.
Poliisille on ilmoitettu neljä tapausta, joissa uimahallin asiakkaat ovat loukanneet sukupuolisiveellisyyttä veden alla.
Teoista on epäiltynä viisi miestä.
Teot ovat tapahtuneet Jyväskylän vesiliikuntakeskus AaltoAlvarissa.
Millä tavalla tämäkin liittyy IKÄVÄÄN? Ei millään lailla kosketa tapaus, mutta ihmetyttää suuresti, miksi pitää nostaa tällainen uutinen Tammikuussa aloitettuun
ketjuun?