Kysymys jollekkin

Miten saa Audi 80 virtalukon pois, avain pesästä? Esa Turunen, Kauhajoki
288
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Voiko virtalukko olla avain pesässä? Virtalukosta irtoaa avain pesä, kun painaa oikeeta nappia oikeesta kohdasta!

Äänestä

Porattava pieni reikä oikeaan kohtaan lukkorunkoa ja painettava tästä reiästä vapautus auki. Porattavan reiän tarkka kohta kyllä varmaan löytyy kun hieman googlailee, löytynee myös korjausohjekirjoista .

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hannabrita kirjoitti:

Miten saa Audi 80 virtalukon pois, avain pesästä? Esa Turunen, Kauhajoki

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu