suunnitelleet rikoksia, eikö todellakaan hallitus saa mitään aikaiseksi. poliisien kaikki resussit menevät asioihin joista voisi halutessaan päästä eroon.
jälleen mamut
ihmevatulointia
851
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
odotetaan että pamahtaa, meinaan järki päättäjien päähän.
Kuka katsoi MTV:n uutiset? Sielläkin yhdistettiin Kölnin tapahtumat ja 6 Irakilaisen pidätys Kirkkonummella. Senaatintorilla oli kuulemma 2000 Irakilaista uudenvuoden iltana. Agitaattoreiden pidätys saattoi estää vastaavan tapahtuman Suomessakin. Kyseessä saattaa olla keskenään kommunikoiva, ennennäkemättömän suuri, järjestäytynyt rikollisorganisaatio. Ja kuka on KRP:n johdossa sitä selvittämässä? Suvakki Elfgren joka kieltäytyy kertomasta tietoja kansalaisille. Ei hyvältä näytä.
Aasin raiskaaja matut kun pääsivät Suomeen niin nyt sitten keppostellaan täällä. Muutaman kun joku nakkaisi Suomenlahteen vilvottelemaan tunteitaan tällaisella pakkasella niin muistuisi äkkiä kotimaa mieleen muilla:D
Unohdit kirjoittaa, että ovat kuitenkin vain yksittäistapauksia =)
viranomaiset jakavat tietoa vastaanottokeskuksissa, miten suomessa pitää käyttäytyä. naurettavaa pelleilyä kyllä nuoret mamu miehet tietävät tasan tarkkaan mitä saa tehdä, ja mitä ei. kuten rikolliset yleensä mitkään säännöt ei päde.
Miksi ne tottelis jotain poliisia, kun allah on heille lakeja tärkeämpi ?
Ne tuli varmaan vaan valtaamaan maata, niin se vaan on.Ja suomalaiset heti sallii sen, antaa kaiken ilmaiseki, ruuan, vaatteet, huoneet, halooooo
Ja miksi ne nyt yhtäkkiä parantaisivat tapansa? Laittomasti tulleet läpi koko Euroopan väärennetyillä asiakirjoilla tai ilman jopa kokonaan ilman asiakirjoja. Täytyyhän tuosta tulla aika kuolematon olo, kun lakia saa rikkoa niin paljon kuin haluaa, ja kaikki tarvittava kannetaan nenän eteen. Ja harvapa tuollaisessa tilanteessa kauhean nöyrä muistaa tai edes haluaa olla.
millähän perusteella ylivoimaisesti suurin osa on nuoria miehiä.pitäisi ottaa vaan naisia, niin taitaisi raiskaukset ja ahdistelut olla vähäisempiä. kuka yleensä on valinnut nämä valioyksilöt suomeen.