Israelin mafia laittaa huumeisiin elohopeaa

Tekee ahneeksi rahaa tahkoavaksi homoksi jolla voimakas keräilyvietti.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Siitä syystä kandee ostaa vaan turkkilaista kamaa jota hemputin enkelitkin voi levittää jos pääsis sopuun bändidossin kanssa kun eivät kerta muutenkaan sodi niin eikö se helpottaisi vapaata markkina taloutta ja kaikki tienais enemmän paitsi israelin mafia joka vetää välistä ja kusettaa kaikki myrkyttäen kamatkin siinä sivussa tarpeettomilla kemikaaleilla jota ei tajuu muka muut kuin israelin mafian huumekemistit.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


TOSIjuttuja kirjoitti:

Tekee ahneeksi rahaa tahkoavaksi homoksi jolla voimakas keräilyvietti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu