elämäntapana häpeä 5 - kännit skodassa

– Erityinen Skoda-miesten tietämä muisto ja kikka on, että Skodan ovimekanismin lukko on yksi parhaista olutpullon avaajista. Monet humalat onkin nautittu Skodan kuljettajan roolissa oven lukitusmekanismin toimiessa avaajana.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

No, minä oon aina sytkällä availlut.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


beer2beer kirjoitti:

– Erityinen Skoda-miesten tietämä muisto ja kikka on, että Skodan ovimekanismin lukko on yksi parhaista olutpullon avaajista. Monet humalat onkin nautittu Skodan kuljettajan roolissa oven lukitusmekanismin toimiessa avaajana.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu