Mistäs hommailette Pikku G:n tuoreimmat pitkäsoitot?
Pikku G:n levyjä kaipailen
2
1417
Vastaukset
- seedeevinyyli
Itse olen hankkinut omani Juha Sipilän perseestä.
Pikku Gay hengaili huippuaikoinaan Matti Vanhasen kanssa ja yritti päästä jopa eduskuntaan Keskustan korruptiopuolueen riveistä. Jos Pikku Mulkku olisi onnistunut, olisi siinä Keskusta saanut aivan loistavan mannekiinin omalle korruptikopuolueelleen ja ammattitaitoiset mainosmiehet olisivat vedonneet nuoriin äänestäjiin "Pikku Gay on nuorten asialla" propagandalla samalla kun Keskustan puoluepamput olisivat nauraneet paskaisesti seläntakana suomalaisten loputtomalle tyhmyydelle.
Huhutaan myö että Vanhasella ja Pikku Gayllä olisi ollut pieni salasuhde. - 12aapeli12
PASKAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 843462
Kalasataman talossa lienee rakennusvirhe
Ei pitäisi olla mahdollista parvekkeen kautta tulipalon kiivetä katolle saakka kuin korkeintaan ylimmästä kerroksesta.1851373- 771367
Kristillinen Kaste on syntisten kaste, ei itsensä uskoviksi julistaneiden kaste
Raamatun mukaan vain syntisyyden vuoksi kastetut saavat kasteen hyödyn, syntien anteeksisaamisen ja Pyhän Hengen lahjan2401060Kaipaatko nainen
Semmoista tosi hankalaa ja arkaa miestä? Pitäisitkö hänet aina omanasi jos saisit hänet? Miten huomioisit hänen herkkyyd1051000Venäjä teki mahtavan iskun Kiovaan?
Miksi Ukraina ei kykene tekemään Moskovaan yhtä mahtavia iskuja.310952- 43869
- 95867
Milloin ymmärsit
Milloin tunnistit, että sinulle kirjoitetaan ja kuka kirjoittaa? Tarkka päivämäärä ja kellonaika 😉 Önnönnöö, jos ei os78855Nojatuoli !
Uutta kehiin, kun edellinen pikavauhtia täyttyi, pitäisikö kiittää näitä asian jouduttaneita? Pilvet leijaa, sadetta en124835