Pattaya 59. vaarallisin kaupunki maailmassa...

Pattaya 59. vaarallisin kaupunkimaailmassa... heti Miamin jälkeen...

http://www.numbeo.com/crime/rankings.jsp
1163
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Mitä sitten? Hiekkaharjussa hulluja suhteessa enemmän kuin Pattajalla.

Äänestä

Lopettakaa se kommunisti paskan jauhaminen.
Minä en ole koskaan nähnyt Tappeluita Pattayalla, niin kuin moni muukin on täällä
sanonut.. Rikokset mitä olen kuullut on näitä Wincapitan ja suomalaisten välisiä nyrkkitappeluita.

Thaikku tytöt ovat huijanneet Fallen maksamaan taloja ja autoja ja vieneet lompakoita ja kortteja... No tuollaisiin voi kyllä varautua hyvissä ajoin.

Russian ladybaareissa on joskus peritty kovia summia tissin kosketteluista ja ladyrinkeistä ym.

Lady poikien vehkeet ja nolaaminen on syytä myös jättää tekemättä ja siinä se
lista aika pääpiirteittäin on.

Kysy hinta ennen kuin otat palvelun tai vastaavan ja älä viitsi tapella 20 euro sentistä kenenkään kanssa. Jätetään myös vähän tippiä.

Äänestä

Älkää tulko pattayalle se paha paika minäkin olen saaut kahdet reilu 10 eurn sakot 12 vuoden aikana.
Ainoa mistä oikeesti tarvitsee olla huolissaan on liikenne,mutta sitäkin yrittävät parantaa tosin voi viedä aikaa.

Äänestä

Niin just älkää tulko tänne.Kerran yksi tollo puristi toista naamasta. monesti ovat myös kovia huutamaan kiihtyessään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


älätuletakaisin kirjoitti:

Pattaya 59. vaarallisin kaupunkimaailmassa... heti Miamin jälkeen...

http://www.numbeo.com/crime/rankings.jsp

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu