SPR:n seksiorgiat vastaanottokeskuksissa

Kuten on aiemmin arveltu, suvakkien motiivi on seksi muslimien kanssa. Veronmaksajien laskuun, luonnollisesti.

Linkki aiheeseen: http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-1452736871046.html
20491
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 20

Vanhimmat

Olette oikeassa, tällaista on meno VOKeissa. Aamulla nussitaan. Päivällä nussitaan. Illalla nussitaan. Yöksi jää joku nussittavaksi. Jos ei nussita niin ajatellaan nussimista. Kyllä persu tietää.

Äänestä
  • Tietysti olen oikeassa, SPR ja media ovat joutuneet tunnustamaan asian, salailuyrityksistä huolimatta. SPR:n suvakeilla on ns. ählämi pöksyissä asian suhteen.

    Äänestä

Antaisko ne vähäpojallekin, jos se pesis vaatteensa ja itsensä?

Äänestä

PUUTTEESSA olevat täällä itkee.Kun oma mies alkoholin takia impotentti. Tai kun itse ollaan niin epämiellyttävän plösähtäneitä,ettei edes oma mies halua...Voi voi. On se rankkaa..Toisin kuin meikäläisellä.On rakastaja. Saa sitä mitä tarvitsee ja saa pitää oman vapauden.Helppoa kuin heinäntekoa.Iisi living ja iloinen elämä.

Äänestä
  • Tässä olikin kyse heteroseksistä. Teille porareille varmaan löytyy riittävästi seuraa hinttipaikoista.

    Äänestä

  • homolletiedoksi kirjoitti:

    Tässä olikin kyse heteroseksistä. Teille porareille varmaan löytyy riittävästi seuraa hinttipaikoista.

    Neuvoppa asiantuntijana pieksämäen parhaat homoBaarit?

    Äänestä

  • Kaikkihan sen tietää että tietenkin Seurojentalojen temppelissä Savontiellä on parhaat gaymenot perjantai-iltaisin... pääset sisään tunnussanalla "Illuminati" ps. oma esiliina mukaan...

    Äänestä

Mites tämä nyt menee? Vajakkien suurin huuto on tämä raiskaus siellä ja raiskaus täällä. Nyt näyttää siltä, että suomineito on ihan vapaaehtoisesti lähtemässä mamun matkaan. Mites suu pannaan?

Helsingissä kerrotaan, että siellä vastaanottokeskuksessa on ihan riesaksi asti suomalaisia naisia, jotka vonkaavat maahanmuuttajia. Ilman tai jopa rahalla.

Ei taida löytyä hihattomien paitojen ja leijonariipusten kantajilta ns. munaa. Arvattavaahan se onkin. Enemmän tykätään nyhrätä poikien kesken. Jos siinä kikkeli nuljahtaa toisen anukseen, sehän on vain poikapainia.

Sitten huomenillalla taas katupartioon. Ollaan me jämäköitä. Jess.

Äänestä

Kulahtaneen näköiset naiset heiluttelee 20eurosiaan nuorille komeille miehille. Hompen näköiset miehet heiluttelee 50 eurosia kun sais käyrää sepeliä peräänsä. Ja kuudentoista vanha antaa cittarin vessassa ilmaiseksi.

Äänestä

.......

Äänestä

Ulkomaalaisten vehkeet on isommat. Olen sekstannut jopa bulgarialaisen kanssa. Melkoinen pora. Paksukin. Ei oikein keskustelua syntynyt. Mutta seksi ok tajunnan räjäyttävä. Te ette tajua mistä jäätte paitsi,kun ette elä. Pitää elää. Kokemuksia kerätä. Kyllä oikeasti ulkomaiset on monipuolisesti parempaa kuin suomalaiset.

Äänestä
  • Hei kamoon, ketkä ei tajuu?

    Äänestä

Puutteessa elävät naiset saavat työtä ja munaa. Ja on niillä pakolaispojillakin tarpeet. Päästämme heidän paineet hallitusti niin ne eivät purkaannu hallitsemattomasti kadulla. Onko siinä jotain väärää?

Äänestä

Ei muuten . Jos se vapaapäivänä tapahtuu. Työajalla vähän kyseenalaista.

Äänestä

Paremmin ne pamputtaa kuulemma kuin liikkuva liukkaan kurssilla Savonsolmussa henkilökuntaa.

Äänestä

idiootti porukkaa!!!

Äänestä

ootko kateelinen? nuorena puhkottin pimuja kuin muikkuja! taitaa olla nää nykyset panijat jos kerran hipasee, nii oho on?

Äänestä

Käyvät pitämässä yksityistunteja Soisalossa. Niin on rankkaa että iltäpäivä on Soisalon jälkiruuan jälkeen vapaata puhdistautumiseen. Vaaleet possunnäköiset pyöreäposket ovat kysytyinpiä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Tri_Outolempi_ kirjoitti:

Kuten on aiemmin arveltu, suvakkien motiivi on seksi muslimien kanssa. Veronmaksajien laskuun, luonnollisesti.

Linkki aiheeseen: http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-1452736871046.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu