Trumpilla taitaa olla puhtaampi tausta, kuin Obama

Abrahamm

nobelisti-terroristilla ! Jos ne ruumiit ja vallan anastukset laskettaisiin, niin Obama sähkötuolissa päättäis päivänsä.

6

114

    Vastaukset 6

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Abrahamm

      Suomen natsit vaikeni?

    • Abrahamm

      Trumpin oma puoluekkaan ei pidä rehellisyydestä ja sota arvostelusta.
      Muuttuisiko Trumpin aikakaudella Yhdysvaltain politiikka, ei ainakaan Nobel terroristi Obaman !

    • BSanders

      Trump on pelkkä rasistinen natsipaska, pelkkä kovaääninen idiootti. Toivottavasti vasemmistolainen Bernie Sanders voittaisi pressanvaalit.

    • Abrahamm

      Puolustatko jenkki natsi valtiota ja panet sen politiikan Trumpin niskaan, vaikka taidat todellisuudessa olla samastamuotista tehty ?
      Pörssi romahdus odotettavissa markkinatalousmaissa ja Suomikin siihen kuuluu, USA:n ja Venäjän kanssa.

      • BSanders

        Älä jauha paskaa, oikeistopelle. Minä haluan USA:an vasemmistolaisempaa ulko- ja sisäpolitiikkaa tekevän pressan, en mitään Trumpin kaltaista tyhjäpäistä rasistia.


    • voiAbrahamm

      Abrahamm pitää enemmän rasistisesta miljonääri-Trumpista kuin amerikkalaisittain radikaalista vasemman laidan demokraatista Sandersista, joka haluaa laittaa Wall streetin kuriin.

      Kyllä huomaa, minkä laidan miehiä tämä Abrahamm on. Sehän nuolee Trumpia, Putinia ja muita kapitalisteja niin että paska lentää..

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä kaivatussasi

      on parasta?
      Ikävä
      90
      1338
    2. Koska muru nähdään

      Kaksin?
      Ikävä
      45
      697
    3. Et vaan tajua

      Että rakastan sua
      Ikävä
      20
      649
    4. Olen jo oppinut tuntemaan

      sinun kirjoitustyylisi
      Ikävä
      53
      608
    5. Sinisilmäiselle tutulle miehelle

      Iltaisin ikävä pahenee ja olet usein mielessä. Toivon merkitseväni sinulle paljon. On ihan hirveän vaikeaa miettiä, mit
      Ikävä
      47
      582
    6. Mikä kaivatussasi

      on pahinta?
      Tunteet
      46
      569
    7. Sanoppa ihan rohkeasti

      Mun huonot puolet! En suutu…
      Ikävä
      76
      566
    8. Nainen ... ala olemaan miehille täysin hyödytön

      Otsikossa on paras neuvo jokaiselle naiselle, jonka hän voi koskaan saada. Moni mieshän ajattelee jo nyt, että naiset o
      Sinkut
      132
      548
    9. Mikä herkku

      Kaivattusi On? 😁
      Ikävä
      41
      512
    10. Ylen typerät rinnastukset.

      Näin YLE…..Saksassa ei ole äärioikeisto ollut vallassa sitten Hitlerin . YLEn toimittajille tiedoksi . Hitler oli Saksan
      Maailman menoa
      183
      504
    Aihe