nobelisti-terroristilla ! Jos ne ruumiit ja vallan anastukset laskettaisiin, niin Obama sähkötuolissa päättäis päivänsä.
Vastaukset 6
- Abrahamm
Suomen natsit vaikeni?
- Abrahamm
Trumpin oma puoluekkaan ei pidä rehellisyydestä ja sota arvostelusta.
Muuttuisiko Trumpin aikakaudella Yhdysvaltain politiikka, ei ainakaan Nobel terroristi Obaman ! - BSanders
Trump on pelkkä rasistinen natsipaska, pelkkä kovaääninen idiootti. Toivottavasti vasemmistolainen Bernie Sanders voittaisi pressanvaalit.
- Abrahamm
Puolustatko jenkki natsi valtiota ja panet sen politiikan Trumpin niskaan, vaikka taidat todellisuudessa olla samastamuotista tehty ?
Pörssi romahdus odotettavissa markkinatalousmaissa ja Suomikin siihen kuuluu, USA:n ja Venäjän kanssa.- BSanders
Älä jauha paskaa, oikeistopelle. Minä haluan USA:an vasemmistolaisempaa ulko- ja sisäpolitiikkaa tekevän pressan, en mitään Trumpin kaltaista tyhjäpäistä rasistia.
- voiAbrahamm
Abrahamm pitää enemmän rasistisesta miljonääri-Trumpista kuin amerikkalaisittain radikaalista vasemman laidan demokraatista Sandersista, joka haluaa laittaa Wall streetin kuriin.
Kyllä huomaa, minkä laidan miehiä tämä Abrahamm on. Sehän nuolee Trumpia, Putinia ja muita kapitalisteja niin että paska lentää..
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ny se loppuu ( Kuhmo)
Yhtiö on myyty. Notta yyteet meleko äkkiä, notta. Pelastautukoon ken voi. Notta se on tuulista pian.712273Parikymppinen hakkasi nelikymppisen kriittiseen tilaan
Ja ihminen jäi junan alle lautiosaaressa...paljon on taas sattunut ja tapahtunut. Ketähän nämä uhrit mahtaa olla 🤔 htt351834- 1001181
- 47945
Kaivattusi tärkein ulkoinen tuntomerkki
Onko jokin muu kuin yleinen kuten kaunis, laiha. hyväkroppainen jne.26817- 87803
- 29690
- 41675
Äimän käki
Olen vähää vaille viisikymppinen mies, ja olen elellyt ilman parisuhdetta parisen vuotta. Nyt vihdoin ja viimein tuntuu,142667Nainen, miten suhtautuisit
Jos mies ehdottaisi tapaamista? Entä siihen, jos mies kertoisi tapaamisessa tunteistaan ja haluaisi seurustella?56588