Paljon parempi tyyppi, kuin Kylmis

Haluaisin olla tämän tyypin kaveri IRL. Ihan oikeasti:
https://www.youtube.com/watch?v=3F47GovKFP8
17276
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

Ei saatana, en käsitä, miten voi noin nopeasti vetää Noben. Kaikki on yhteen menoon kuvattua. Meikä on ainakin aivan ällikällä lyöty.

Äänestä

Tarkkailin kokoajan leikkauksia. Niitä ei ollut. Aivan käsittämätön tyyppi. Se vetäs kokonaisen Noben parissa sekunnissa.

Äänestä

Huitaisi Noben huiviinsa sekunneissa, eikä ollut moksiskaan. Kuka tämä tyyppi on?

Äänestä
  • Hän on Kuhmolainen.

    Äänestä

https://www.youtube.com/watch?v=iGFarQvYcRg Jäbällä on hyvä glögimaku.
Kävin Koivuhaan alkosta tuota valkoisella etiketillä varustettua Herrljunga glögiä. Sitä sitten maistellaan tänään. Tänään on huono päivä, joten pitää nollata.

Äänestä

Eikö kylmis vedä koskaan yhdellä huikalla nobea? Kauan sulla kestää yhden tölkin tyhjentämisessä keskimäärin?

Äänestä
  • Juon hitaasti, mutta valtavasti. Määrät ovat jo sitä luokkaa, että talous on tiukilla, vaikka muuten osaan elää käsittämättömän askeettisesti. Luulin aluksi sitä 17 annosta päivässä -tyyppiä trolliksi, mutta nyt alkanut tuntumaan, että se puhuu totta.

    Äänestä

LOL Kylmis poisti valtavasti videoitaan, kun tämä tyyppi tuli kehiin.

Äänestä

kippisman röyhtäisi yhdessä videossaan, eli ei Kylmistä vielä ole välttämättä lyöty.

Äänestä

En tajua, että tyyppi, joka pystyy vetämään Noben parissa sekunnissa, valittaa, ettei tykkää konjakista.

Äänestä

Pasi Jaakkola, miksi koneen täytyy olla tykki? Vanhat pelit ovat hemmetin hienoja, esim. Thief 2 ♥

Äänestä

Kuka vaan on parempi tyyppi kuin Kylmis jopa Santtu vaikka välillä hakkaakin naisia, mutta hyvä niille on välillä näyttääkin kuka määrää. Santtu saisi leipoa Kylmiksen lättyä taas uuteenuskoon.

Äänestä
  • Kylmishän on ihan sympaattinen ja harmiton tyyppi.

    Lopettais sen nobella klottauksen ja menisi työhön.

    Perheenkin voi vielä nuori mies perustaa.

    Äänestä

Olen miettinyt usein ruumiin jäsenten funktioiden autonomiaa.

En ole pomo, mutta nobea tai pirkkaa juodessa perzeeni vain rupeaa automisesti pomoilemaan. Samoin makkaraa lähtee tunkeilemaan junatunneliin ihan ilman eri käskyä

Onko kenelläkään ratkaisua tähän?

Asd

Äänestä

Makkaran tuuppaaminen pakoputkeen generoi mahtavan mielihyväaallon joka manifestoituu törkyturvalla raamitetun suuaukon kautta tapahtuvalla karjahteluna silloin kun kitusiin ei kaadeta pirkkaa aah

Asd

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kk__ kirjoitti:

Haluaisin olla tämän tyypin kaveri IRL. Ihan oikeasti:
https://www.youtube.com/watch?v=3F47GovKFP8

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu