Laitan pillit pussiin ja lopetan Toiminimeni.
Auto on ollut Tmi nimissä joten bonuksetkin on Tmi:n. Kun lopetan firman niin voinko laittaa itseni omistajaksi ja entisen yrityksen haltijaksi? Saisin näin hyödynnettyä täydet bonukset vakuutusmaksuissa. Muuten aloitan niiden keräämisen alusta.
Autovakuutus
BonustenKohtalo
3
215
Vastaukset
- hauhauwow
Kysy Metsäkoiralta. Se tietää.
- Metsäkoira
Vosithan kysyä vaikka "ajokoiralta"! Se tietää tälläiset ennakkotapaukset suoraan.
- HauhauAajokoira
Ei täältä Suoli24 kannata kysyä mitään. Tämä on tunnetusti idioottien melskauspaikka. Tietämättömiä tolloja ja idiootteja vastaajina.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2512294- 1921694
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä471349Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad501045- 41846
- 14820
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä31810Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver23778Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .25776Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46647