Moi!
Erittäin tyylikäs ja sexy nainen sekä hänen miehensä paikalla tänään Keltsussa joskus puolen yön jälkeen. Mukavaa olisi nähdä joku tyylikäs lady/pari myös paikalla :)
Erittäin tyylikäs ja sexy nainen sekä hänen miehensä paikalla tänään Keltsussa joskus puolen yön jälkeen. Mukavaa olisi nähdä joku tyylikäs lady/pari myös paikalla :)
Vastaukset 14
Vanhimmat
Miten meni visiitti?
Taisi se pari löytyä, mutta jäi sitä naista puuttumaan.
Emme päässeetkään 16.1 paikalle joten otetaan tänään uudestaa olemme paikalla klo 18-20 välisenäaikana.
Toivottavasti paikalla on bi-miehiä jotka antaa meille molemille.
Juu, yhtä varmasti kuin nyt voi mennä ulos uikkareissa ottamaan aurinkoa.
Jääkö poju jonnekin näköetäisyydelle naureskelemaan?
Ihan sama kuka täällä yrittää mitä hyvänsä meidän nimissä kirjoittaa, mutta me, mies ja nainen, nimimerkillä "Stylishcouple" (huom, iso etukirjain) olimme paikalla 17.1. noin klo 03 paikkeilla ja mukava oli käydä pitkästä aikaa. Hyvää jatkoa kaikille fiksuille tyypeille!
Tänään menemme klo 22 aikoihin olisi mukavaa jos paikalla olisi muitakin tyylikkäitä pareja tai yksinäisiä bi-miehiä naimaan meitä molempia. Harmi kun paikassa ei ole peseytymistiloja sillä pidämme molemmat kultasistasuihkuista.
Kaikki tyylikkäät parit tai miehet tänään tiedossa rietasta menoa kymmenestä eteenpäin saatte naida meitä molempia ja suuhumme saa virtsata.
Stylishcouple kuulostaa parilta meidän makuun ;) täällä noin 30nen pari joka menos tänään ruusuun
Noh noh laraque, pitäkää mielessä että monet sanovat jotain vain tehdäkseen aivan toisin :) Mekin olemme tänään menossa ruusuun ja vaikka joku ilmoittautuisi tulevansa myöskin niin painoaarvoa emme laittaisi liiemmin. Toki jos paikalle eksyisivät niin hyvä
La-su taas ollaan taas menos.. muita uteliaita ja innokkaita tulossa??
Menkää itse katsomaan. Minun kristallipalloni on nyt samentumisen takia huollossa.
Viikonloppuna voisi kävästä, mitähän kivaa keksis ;)
Lauantaina olisi pari menossa. Melko lailla kaikelle avoimia, mutta tietyt seikat huomioon ottavia eli kumin käyttö pakollista jne
Kutsuni taas keräämässä provikkaa.
Nää jutut pareista keltussa on ihan paskaa. Taitaa olla yrittäjän mainontaa saada ihmisiä paikalle. Muitakin kuin vanhoja homoja.. ja kun joku tästä ottaa nokkiinsa, niin pyydänkin etukäteen anteeksi.. :))