Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Säpinä kadonnut suhtteta

Minne on kadonnut suhteen intohimoisuus.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Olen ollut suhteessa noin vuoden. Aluksi mies oli intohimoinen suoraan sanottuna ei pystynyt pitämään näppejä erossa.
Nykyään kaikki on toisin kunnon toimiin päästään 1-2 kertaa kk. Asia häiritsee suunnattomasti. Kysyin kerran suoraan häneltä riittääkö hänelle näin satunnaisesti. Ja vastaus oli että kyllä ... Tulee vaan mieleen että itsessä olisi joku vika. Tästäkin on keskusteltu ja tysyn yleensä että haluaako hän tehdä jotain erilaista. Kuulemma ei tarvitse ja kaikki on OK . mikä neuvoksi? En halua alkaa vonkaamaankaa mutta itselle ririitä tämä satunnainen peuhaaminen.

Onko muilla saman kaltaisia kokemuksia?

Onko ollut mitään ratkaisua asiaan?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Janinadi kirjoitti:

Minne on kadonnut suhteen intohimoisuus.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu