Voihkiva nainen Iisalmessa

Kukas tämä tällainen voihkiva nainen on, joka on päässyt oikein Iltasonomiin? :D

http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-1453189253885.html
25453
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 25

Vanhimmat

Eikös tästä voisi tehdä turistinähtävyyttä?

Äänestä

Kuulostaa aika häiriintyneeltä tapaukselta.

Äänestä
  • Toivottavasti älyää hakea ammattiapua.

    Äänestä

  • Matu-lauma auttaa ja tunkee joukolla peniksensä sen persereikään.

    Äänestä

onko youtubessa?

Äänestä
  • Itseasiassa on. Käyppä kahtomassa.

    Äänestä

Nimi ja kuva vaan ylös...julkinen häpeäpaalu moiselle sekopäälle.
Onko siellä noin sisäsiittoista porukkaa, että nupista viiraa noinkin pahasti??
Onneks en ole tuon naapuri....

Äänestä

Olisiko se kailottaja Inkeri Pohjois-Savon maakunnasta, sillä ainakin on kuuluva ääni ja sekava mieli?

Äänestä

vanha viisaus, mikä erottaa mielenterveyspotilaan hoitajasta, AVAIMET!
mistä ammattia apua, jos kyseessä onkin hoitsu?
Riitaan tarvitaan AINA 2, kukaan ei riitele yksin.
Pata kattilaa soimaa musta poski kummallakin.

Äänestä
  • Ei tarvii:(

    Äänestä

  • Kyllävaan tarvitaan, ainakin kaksi. Salasuhteiden kanssa tulee kolmekin helposti

    Äänestä

  • kujanjuoksu kirjoitti:

    Kyllävaan tarvitaan, ainakin kaksi. Salasuhteiden kanssa tulee kolmekin helposti

    Ei tarvihe kahta. Minä näin viime viikolla Halpa-Hallin pihassa miehen joka tiuski ihan yksikseen. Katsoin eka että se handsfreehen puhuu, mutta ei ollut kummassakaan korvassa nappia kun siinä pihalla pyöri ja meuhkasi kunnes lähti käpöttelemään tornitaloille päin. Liekkö piru riivannut vai muuten vaan omat ajatukset ahistaneet? Tiedäppä häntä mutta yksikseen siinä temusi.

    Äänestä

  • Näitä harmittomiakin on onneksi. niillä on housussa

    Äänestä

Missä siis on?
Voi olla nähtävyys! Käyn yhdessä kotikaupungeistasi siis I:ssa muutaman kerran vuodessa.
Missä sitä voisi käydä katsomassa?

Äänestä
  • Koitetaan saada hänet siihen Siimeskulmaukseen jotta jokainen ohikulkija pääsee katsomaan. Neuvottelut voihkivan naisen kanssa ovat käynnissä ja kaupunki koittaa saada sopukorvauksella nähtävyyden esiin.

    Äänestä

  • Kyllähän tuosta yhden viran saa aikaiseksi!

    Äänestä

Isoaseinen maahanmuuttaja nai minu vaimoani
Kerrankin sai isoa tarpeeksi

Äänestä
  • No se on kyllä hyvä että vaimosi kerrankin sai. Kiitos kun jaoit tämän tiedon meille.

    Äänestä

Kyllä se on mamujen syytä tämä!

Äänestä

Oisko narsisti.Ne ovat aina oikeassa.
Asuvat miten haluavat " koska oikeus"
tehdä mitä lystää,valittajat ovat katkeria,rumia, eivät omista elämää tms
Narsistilla löytyy selitys kaikkeen.Paitsi omaan käytökseensä.Kun meet semmoselle huomauttaa jostain,se kaivelee asioitasi,haukkuu lyttyyn että saisi sinut ruotuun.

Äänestä
  • voihketta ja matkintaa.... :-) voi jysäys!
    Saahan naapurissa huudattaa moottori ajoneuvoja, autoja, mopoja yms. ihan mielin määrin, niin että sininen savu lähtee...
    Yritäpä sanoa asiallisesti, että voisi olla huudattamatta, niin kyllä narsistilta nousee heti äläkkä juuri hänen oikeuksista ja seuraavassa välissä ollaan juoruamassa toiselle naapurille, miten tuo valittaja uskaltaa polkea juuri hänen jokamiehen oikeuksia. Sitä mustamaalaamisen ja juoruilun määrää on vaikea käsittää, mitä tuo "valittamaan" uskaltautunut saa osakseen.

    minäminäminä olen oikeassa kaikessa

    Äänestä

Tuossa Prisman pihassakin yksi mummu päivystää yökaudet ja voihkii. puhelimeensa.Takakenoasennolla mennään.
Mummu jää välillä Prisman nurkan taakse ja kurkkii sieltä pensa-automaatille päin, sitten juoksee pakoon.
Palaa aina uudelleen ja uudelleen...kiertää kehää ja seisoo toisten ikkunoiden alla..
Pelottava, seurailee ihmisiä ja katsoo pahasti

Äänestä

Onkohan sama, joka näpistelee toisen mummon kanssa.
Toinen on usein kauheessa kännissä.

Äänestä

Naapurit saavat voihkata rauhassa kunhan ei vaan yöaikaan eikä herjamielisesti syyttömille eikvätkä vihaapitääkseen tai syntyperään kohdistuvasti tai laittomasti uhkaillen eivätkä epäasiallisesti kohdellen ja haittaatuottavasti kohdennellen.

Äänestä

Kyllä oli täälläkin voihketta naaapurissa yöllä, ja heti aamusta uudelleen. Piti vain ajatella että nyt tuntuu naapurin sinkulla hyvältä!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kuopijjosta kirjoitti:

Kukas tämä tällainen voihkiva nainen on, joka on päässyt oikein Iltasonomiin? :D

http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-1453189253885.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu