ettemme ole me. Jos niin on, ymmärrän paremmin kaiken tapahtuneen.
Ujousko on syynä siihen
asiaakauanpohtinut
21199
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 21
Vanhimmat
Mä jotenkin vähän pelkään sua jos olet A.
niin ja pelko miehiä kohtaan
No ei ole. Ujous jo voitettu tässä asiassa. Muut pätevät syyt. Kuten ettei hän välitä.
Ujous ja se onko toinen tosissaan ettei vain pelaile.
Noi ja tilanteet meni jotenkin solmuun.
Niin, jos sinä kertoisit enemmä, mymmärtäisin paremmin, mitä vastata
Ei vaan jotenkin pysty...
Niinpä...
Haluisin yrittää, mutta vaikeaa.
Niin, minäkin haluaisin yrittää hänen kanssaan.
Mietin, että mikä siinä voi niin pahasti tökkiä.
Mitä väliä enää millään, kaikki on ohi. Yksipuolista vain.
tuota kenestä puhut voin kertoa ritareita on ollut ja olen juossut karkuun mutta kun en juossut 7 luokalla olin vähän pyöreämpi. vastasin -juu.
vastaukseen tanssisitko
-luuletko että sinun kanssasi tanssisin.
meni nauramaan poika kaksikon luo.
sen vuoksi aloin kärsiin pahemmin. en ymmärrä.
en ikinä ole ymmärtänyt olen nätti ja joku halusi vaan satuttaa. sen jälkeen ole kärsinyt ulkonäöllistä paineista.
ei minulle kukaan vaatteita ostanut (en osannut pyytä)joudun näpistämään kaupasta. kukaan ei huolehtinut. jouduin rippirahat käyttämään talvitakkiin kun ei ollut talvitakkii. minun omaisuuteni oli muistot elin muistoissa.
onko merkitystä minkälainen olen ja missä kuljen. olen minä.
ehei minä tein vaaditun että sain ihmiselämän.
rakastaisin jos oot kykenevä parisuhteeseen, muuten kuolletan tunteet.pitää olla uskollinen, sehän nyt on vähimmäis vaatimus
Asiaa kauan pohtinut....... vastaan sulle mies.....ett ujous oli syy ettei olla me.
Mulla on ainakin aina ongelma itseluottamuksen puute.
Kyllä se mun puolelta niin meni, todennäköisesti olisimme me. Tykkäsin aina ja tykkään edelleen. Pidän lähellä sydäntä hellästi aina. Jos joskus <3
Miksi ujostelit?Jos näit,että toinenkin tykkää?
Voi se olla sekin että pelleilit mun tunteilla.Ja kaipaan haavekuvaa sinusta..Oikeesti me ei voida olla me kai koskaan.Se on surullista.
On siinä ujoudellakin oma osuutensa ja vähän kaikella muullakin. Kun toinen on varattu, panee se vähän kapuloita rattaisiin. Ei siihen väliin vaikuta sohia. m>n
Ymmärrän tuon.Se ei vaan estä tykkäämistä ja näitä tunteita mitä tunnen häntä kohtaan. n-)m