Miten jää saatas kuntoon uudessa jäähallissa

ja moitteet loppumaan ?
Tuskimpa ongelmien hautaamisella ja niistä vaikenemalla asiat paranee.
850
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

on ulkojää käytössä. Sinne sitten.

Äänestä

siinäpä sitä onkin onkelmaa ja pohtimista kaikille joutilaille ,että miten se ensiluokkainen jää saataisiin "kuntoon".

Äänestä
  • Onko hoitajassa vika, jos "kunto" kylmä?

    Äänestä

ollaan. Kun totuttiin paritkytvuotta erinomaiseen luistelukeskukseen.
Uudelta jäähallilta toivotaan lähes samaa hyvyyttä.

Äänestä

nyt alkaa mukavat ulkoluistelusäät.

Äänestä
  • Nannattaisikohan olla yhteydessä Hiillos-Heikkiin.

    Äänestä

  • on paljon annettavaa.

    Äänestä

positiivisella ilmeellä se jää hoituu

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tollo-örvelö-miettii kirjoitti:

ja moitteet loppumaan ?
Tuskimpa ongelmien hautaamisella ja niistä vaikenemalla asiat paranee.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu