mitenkäs sun, ah, ihana suu nyt pannaan..
Olen niin rakastunut
sinuunTmies
281
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Jmieheen
Minulla on sellainen tunne, etten saa kirjoittaa T-miehestä mitään hyvää, muutoin alkaa pahansuopa ryöpytys. Onkohan kyse jonkun naisen mustasukkaisuudesta?
Onko joku nainen niin mustasukkainen, ja miespuoliset kaverit niin katkeria,
etten saa sanoa täällä, lyhythiuksisesta T-miehestä pääkaupunkiseudulla yhtään, ylistävää sanaa.
Eihän tälle palstalle kirjoittelu ole edes treffeille kutsu. Ja mies voi kernaasti jatkaa seurusteluaan, jos on varattu, kuten minäkin omaa suhdettani.
T-mies on minusta hyvin komea. Hän on myös erittäin tunneherkkä. Helposti loukkaantuva ja tulistuva. Toisinaan kostonhaluinen. Työssään hän on kuitenkin erittäin periksiantamaton, "läpi-harmaan kiven"-menijätyyppi. kekseliäs ja älykäs. Näin minä olen hänet nähnyt, lähempää ja etäämpää, koskaan kunnolla tuntematta. (Keskusteltu kyllä on.)