Hiihtäjän tankkausasemat, operatiivisuus

Mitkä mahtavat olla Onkilammen latumajan aukioloajat, entä milloin Saunaniemessä on miehitystä?
5497
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

siis,mitä tarkotat.

Äänestä

Saunaniemen miehitys ja tarjoilu on riparin aikaan kohdillaan, joskus kesäkuun alkupuolella ainakin.

Äänestä

Ota eväät mukaan jos et muuten jaksa tai käänny puoles väliin takas..

Äänestä

Ei tiedä .mm mm löyty pano puu

Äänestä

Mene Abclle...autolla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


MehuaPerk kirjoitti:

Mitkä mahtavat olla Onkilammen latumajan aukioloajat, entä milloin Saunaniemessä on miehitystä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu