Jonnekin sanoi: Vähiten hinattu-Toyota

5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kyllähän kokeneet automiehet tuon tietävätkin.
Tie kokeneeksi automieheksi on monasti pitkä ja suolainen.

Äänestä

Joo ne joutuu kuljettaa lavetin päällä, kun se hinauksessa lenkuttaa niin pahasti, et virkavalta pysäyttää hinurin joka kerta.

Äänestä

Tiedätkö miksi Jonne sanoi niin?
Hän ajaa itse siviilissä Toyotalla!

Äänestä
  • Satun muuten tietämään, ettei aja.

    Äänestä

Eläkeläis ukot akat ei tartte lähtee töihin pakkasel siks vähiten näkyy hinureiden lavalla tai muuten hinauksessa ajat sitten juhannus viikolla tai kesällä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sddsddd kirjoitti:

Niin se vaan sanoi hänkin:

http://radionova.fi/ajankohtaista/uutiset/Hinausauton-kuljettajat-antavat-auton-lisaksi-apua-myos-kuljettajille--Kylla-tassa-on-terapeuttina-toimittu--36580.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu