Siis tällainen subjektiivinen kysely siitä , millainen on Subarukuski. Autothan eivät oikein edusta loistoautoa eikä tavallista japanin ladaa.
Siis mitä siellä vintillä kulkee kun Subarulla ajaa.
Siis mitä siellä vintillä kulkee kun Subarulla ajaa.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
ei riemulla rajaa, kun paskalla ajaa
ajaa jotkut taliaivot jotka ei paremmasta tiedä,kuten sinäkin ainákin nimimerkistäs päätellen sulla se vasta onkin paska auto=>valitamme ostostasi lähetämme vara-osia=volvo
OOTKO ITSE AJANUT IKINÄ GT IMPREZALLA??
JOS ET NIIN ÄLÄ ARVOSTELE SUBARUJA.
SE ON MEINAAN PARAS AUTO MILLÄ OLEN IKINÄ AJANUT!!
monellakin esim 280hv impreza prodrive 3 viritys sarjalla,ja uudella imprezalla n.285hv sti wrx kaveri osti sellasen ja se kävi amw-pajalla siihen tuli lastu, vesiruisku, putkisto ja ym.pientä! Ei todellakaan ole mitään ihmeellisiä pelejä!!!!!!!!!!
vaimo ajaa jo toista subarua. Tykkää kovasti, sanoo ettei moottori täristä rattiin vaikka ajas kaasu pohjassa, bokseri nääs. ´Muuta autoa se ei huoli. Olen tarjonnut audia, hondaa, suzukia ym. nelivetoisia mutta ei, subaru on sille paras. Subaru on vaan kallis auto, ei siinä muuta huonoa ole, hyvin on kestäneet. Akka meinaa että käytetty subaru on parempi kuin uusi esim. honda tai suzuki, jollaiset saisi samalla rahalla!
käsittääkseni ihminen joka arvostaa: luotettavuutta, tehoa, ajo-ominaisuuksia ja laatua.( turvallisuudesta en tiedä niinkään..)
tutkikaapa hyvät immeiset esim, subarun alusta rakenteita ja muita teknisiä ratkaisuja niin ymmärrätte. ps, eihän näillä persaukiset ajale..