Runkkaus seuraa Hki

Maaan68

Etsin runkku seuraa ihan hetero pohjalta. Netistä pornoa katsellen jne. Mulla paikka.Käy vaikka porukassa ajatuksia samalla vaihdellen.

16

2774

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kimpparunkut

      Eilen kaverin kanssa katottiin pornoa ja runkkailtiin pitemmän kaavan kautta. Liki puoltoista tuntia runkkailtiin sit oli pakko antaa tulla. Mukavampi nautiskella pitkään kuin että vetää hikihatussa ja laukee minuutin jälkeen. Ollaan joskus runkattu porukassakin silleen että omani ja kaverin emäntä ollu kanssa touhussa mukana. Se on kiihoittavaa, katsella kun naiset tyydyttää itseään ja runkata itse samalla. Pisin aika mitä on neljästään nautittu itsetyydytyksestä on noin 4 tuntia, aina kun meinasi tulla niin lopetti hetkeksi ja välillä syötiin ja juotiin kahvia ja taas jatkettiin tyydytämistä. Se on mukavaa ajan vietettä, kiihoittavaa ja nautinnollista. Olla porukassa alasti ja nauttia hyvästä seurasta.

      • loistava juttu! Tekisi mieli mukaan.


    • Maaan68

      Laittakaa txt ja lyhyt kuvaus itsestänne niin otan yhteyksiä 0449691420

    • Maaan68

      Känny numero näkyy tossa mun ilm. ri muuta kuin txt niin katellaan hyvä porukka kasaan.

    • Sekiinnostaa

      Heteropohjalta kiinnostaisi siksi että voisi olettaa että toinen on terve ja että voisi saaada toteuttaa pitläaikaisen haaveen maistaa toisen miehen spermaa. Asun Hgi:n ympäristössä.

      • Anonyymi

        Täällä olis kiinostunut ja asun myös stadissa


    • Anonyymi

      Moi! Täällä saman henkinen ja aina halunnut kokeilla jonkun toisen seurassa. Tänään yritin nopealla varoitusajalla saada seuraa Hki keskusta, mutta huonolla menestyksellä.

      • Anonyymi

        Täälläkin on kiinnostunut tuosta yhteisestä runkkaus tuokioista


      • Anonyymi kirjoitti:

        Täälläkin on kiinnostunut tuosta yhteisestä runkkaus tuokioista

        Tuu Espooseen, runkataan kimpassa vaimon katsellessa


      • Anonyymi
        Kolmistaa kirjoitti:

        Tuu Espooseen, runkataan kimpassa vaimon katsellessa

        Millanen vaimosi on? Runkkaisiko hänkin itseään? Vai avustaisi meitä???


      • Anonyymi kirjoitti:

        Millanen vaimosi on? Runkkaisiko hänkin itseään? Vai avustaisi meitä???

        Varmasti saattaisi innostua, jopa mukaan leikkimään.


      • Kolmistaa kirjoitti:

        Tuu Espooseen, runkataan kimpassa vaimon katsellessa

        Mua ans kiinnostas tällainen kokemus, oon himorunkkaaja ja saan siis seksiäkin usein, mutta runkkaus on slti parasta,..


      • Anonyymi
        Kolmistaa kirjoitti:

        Tuu Espooseen, runkataan kimpassa vaimon katsellessa

        Kiinnostaa toki. Persikka.net -> Espoo60vbim paa koodii...


    • Anonyymi

      Myös kiinnostunut kimppa tapaamisesta ja muutaman kerran kokeillut pitkää sessiota runkkailun merkeissä. Normikeikka 2-3 tuntia saunomisen yhteydessä katsellen pornoa ja runkkaillut öljyn kanssa.
      Klaukkala,60/184/84 posliini.
      Kiima sitä luokkaa, että jos ei seuraa löydy otettava jälleen pitkän kaavan mukaan.
      [email protected]

      • Anonyymi

        Et laittanut txt viestiä miten saunominen ja muu kyläily meni...😉


    • Anonyymi

    Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Martinan uusi poikakaveri

      Sielläpä se sitten on. Instastoorissa pienissä speedoissa retkottaa uusin kulta Martinan kanssa. Oikein sydämiä laitettu
      Kotimaiset julkkisjuorut
      136
      1086
    2. Rakastan sinua

      Enkä halua enkä aio sinua satuttaa. Satuttaisin samalla itseäni. Olet ihana mies ja olen pahoillani kuinka sinua kohteli
      Ikävä
      37
      937
    3. Kun viimeksi tapasit kaivattusi

      Kasvokkain ( ei netti, varmuudeksi vielä tarkennan), jännittikö? Jos, miten se ilmeni? Huomasitko jännittikö kaivattuasi
      Ikävä
      47
      849
    4. Laita mulle viesti!!

      Laita viesti mesen (Facebook) kautta. Haluan keskustella mutta sinun ehdoilla en halua häiriköidä tms. Yhä välitän sinus
      Ikävä
      73
      820
    5. Suomessa helteet ylittää vasta +30 astetta.

      Etelä-Euroopassa on mitattu yli +40 asteen lämpötiloja. Lähi-Idässä +50 on ylitetty useasti Lämpöennätykset rikkoutuva
      Maailman menoa
      159
      802
    6. Vanhemmalle naiselle

      alkuperäiseltä kirjoittajalta. On olemassa myös se toinen joka tarkoituksella käyttää samaa otsikkoa. Ihan sama kunhan e
      Ikävä
      34
      764
    7. Jos lähestyisin

      näyttäisitkö ovea vai vihreää valoa?
      Ikävä
      54
      741
    8. Ootko sä oikeasti sinkku?

      Kun oot aina yksin tuol kylil, kyl mä susta naisen ottasin jos saisin luvan😳😘🔥
      Ikävä
      42
      696
    9. Leppäskän tarratoimikunta kävi Suviseuroussa haastamassa riitaa!

      Voiko enää törkeämmin häiritä uskovien juhlia? https://www.kirkkojakaupunki.fi/-/tarratoimikunnan-aktivistit-kokivat-sy
      Luterilaisuus
      187
      680
    10. Mitä Raamattu opettaa samaa sukupuolta olevien avioliitosta 4.0

      Edelliset kolme ketjua tuli täyteen joten jatketaan keskustelua. Raamattu opettaa johdonmukaisesti, että homoseksuaali
      Luterilaisuus
      136
      675
    Aihe