uusi kuntosali

Joko auki, kokemuksia?
5250
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Eilen perjantaina oli avajaiset jotka yrittäjä olisi voinut hoitaa paljon paremminkin. Itsensä esittely ym. Olisi ollut toivottavaa. Ei tietoa kahveista eikä arvonnoista itselle ainakaan tullut.
Siistit avarat tilat ja uudet hyvät laitteet :) Hyvä tulee kunhan asiakaspalveluun panostetaan ja kuunnellaan mahdollisten asiakkaiden toiveita ja ajatuksia.

Äänestä

Minäkin kuulin että omistaja saisi olla vähän asiakasystävällisempi. Itse en tunne häntä ...

Äänestä

Millaisia kokemuksia tästä? miten on lähtenyt pyörimään?

Äänestä

Kummasta kuntosalista tässä nyt puhutaan?

Äänestä
  • siitä toisesta

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mikämeno kirjoitti:

Joko auki, kokemuksia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu