Oletteko havainneet koska alkaa oma keväinen kiimakausi, pankaapa urokset merkille tänä keväänä. Itse tulen kiimaan helmikuun lopulla, viimeisellä viikolla. Silloin ei pitele mikään. Kyrpä pystyssä lähes koko ajan ja panettaa niin pirusti.
Tuolloin tulee sekaannuttua miestenkin välisiin juttuihin, lähinnä runkkailuihin, mutta mukavaa touhuahan se on sekin, keväisessä ilmassa.
Kevään odotusta ja kiimaisia luontohetkiä kaikille miehille.
Tuolloin tulee sekaannuttua miestenkin välisiin juttuihin, lähinnä runkkailuihin, mutta mukavaa touhuahan se on sekin, keväisessä ilmassa.
Kevään odotusta ja kiimaisia luontohetkiä kaikille miehille.
Vastaukset 3
Vanhimmat
ootko monta astottanut kevätkiimas aikana vai miten hoidat hommat
Nuorempana sitä oli kiimassa kaiken aikaa nyt vanhemmuutta ei vittukaan kiinnosta enää, mutta toisen komea kyrpä sytyttää vielä kiihkoon, siis jokin on päässä vinksahtanut toiseen asentoon.
Parast aikaakin valtava kyrvän himo, imisin ja nuolla lutkuttaisin toisen kullia kunnes se laukeaisi ja laskisi siemennesteet suuhuni. Spermaa suussani pitkään makustelisin ennenkuin nielisin.
Oisiko tämä nyt sitä keväistä kollikiimaa?
joo kollit on kovia kundeja. itell täs alko heti seisomaan kun luin ton kirjotuksen
Pitää varmaa ottaa kyl napit auki farkuista ja vähän antaa vauhtia ei voi kevättä odotella vaan jokapäiväistä puuhaa, sanooo jari 42v