Vähän vauvoja saatiin tehtyä Suomeen

viime vuonna. Miksi puikko tökkii jo meillä vattusillakin ?
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Sama vika kuulemma humala-perällä, ei lerppu pesään pääse...

Äänestä

se on meijän ukkoki monasti turhaan yritelly.

Äänestä

vielä yrittäs.

Äänestä

lienee menny "parasta ennen päiväys" ohi ??

Äänestä
  • Lesta naisetkin on ruvenneet käyttämään pillereitä
    ukkoiltaan salaa Ukkopoloset panee siemmentä pesään
    ja ihmettelevät että onko siimahännät menettäneet tehonsa

    Äänestä

laskenut , kun päättäjät vaan vahinkoja tekkee.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


uupunut-urho kirjoitti:

viime vuonna. Miksi puikko tökkii jo meillä vattusillakin ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu