mistäs niitä löytäis... välillä tunnuu että naiset kadonneet tältä kaupungilta.. .
parhaan näköset naikkoset kokemäel
kyllastynytässä
5298
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
samaa oon miettinyt missä kaikki miehet on? oikein harmittaa kun pelkkiä kalapuikkoja mopoautoineen, juntteja traktoreiden hytissä, sossupummit pussikaljoineen.. välillä tuntuu että kunnon miehet miehet ovat lähteneet parempiin tienseihin nikkelikaupunkiin! :(
"Mutku" ne kunnon naiset eivät "rookaakkaan" käyrä kylillä itteänsä tyrkyttämäsä. ;) Minäki iha vaan kotona oleskelen. Tosin mä olen tän kylän miestarjontaan jo niin kyllästynyt vuosia sitten, ettei huvita eres lähteä kattoon. Pysyttelen mielummin vaan sinkkuna, kun taso on näin huono.
Hahhaha, tämä on niin totta että halata pitäis. Ymmärtäsivätköhän noi ukot joskus katsoa itseään peilistä!
Juu ja ei. Joko eivät tai sitten niillä on joku linnanmäen peilisalista varastettu peili, joka ihan pikkuisen vääristää totuutta, koska ne puolikaljut, hien, kaljan ja tupakin hajuiset läskimahat puukengissään luulee olevansa niin kovia adoniksia, että ihan hirvittää... Kirjaimellisesti. Loput onkin sitten muuten vaan idiootteja, jotka eivät edes ymmärrä, mikä se peili on. Ja näistä hörhöistä ja juopoista mä en viitsi edes aloittaa... Ne kun ei edes omista peiliä, kun se on hajotettu jo ekassa tripissä tai deliriumissa.
Kyll vaa se olen mää.