Kyllä Tampereen ykkös brändi on mustamakkara
mustamakkara,brändi
mustamakkaraaaaa
2193
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 21
Vanhimmat
Mmmmm ei sen parempaa oo krapulaan kun Tapolan mustaamakkaraa ja kylmää maitoa,joku muukin tykkää mun lisäks kun miljoona kiloa valmistetetaan vuodessa.
Miljoonat kärpäsetkään eivät voi olla väärässä: lehmänpaska on hyvää.
Winstrol, sustanon sekä synteettinen kasvuhormoni ovat myös Tampereella kovassa huudossa määrätyissä piireissä.
Kerro lisää noista hormooneista kun yleisesti Tampereella vaietaan mutta miks....
Juupa juu että isot lihakset ja pienet munat-herneen kokoiset aivot.Alkoholia juo yhden tuopin ja raivokohtaus. Helvetti mihinkä tuollaisia ukkeleita tarvitaan.Bodari on tyhmä.
Paljonkohan aloittajan anaaliin mahtuisi tätä veripaskamakkaraa jos oikeen ahtaisi porukalla?
No huh huh kyllä on homolla fantasia ny työntää mustaamakkaraa pyllyreikään. ps,kaihertaako Tapolan menestys.....
Kyllä pipo saakelin kireellä jos mustamakkara saa noin voimakkaan tunnereagtion.Käynti psykiatrilla voisi auttaa ja muutenkin kartoittaa elämänhallintaa.Töissä ei tuollainen ihminen kylläkään käy se on nyt päivän selvä.Mene Tammelan torille huuteleen asioitas ai niin paskahousu et uskalla......luuseri.
Kakkamakkaraa suuhun.
Mustamakkara on kehitelty muuten Nokian Tottijärvellä tai tarkemmin silloin se vielä kuului Vesilahteen . Ei se mustamakkara ole Tampereella keksitty ruoka.
Niin kuulemma Nokian suunnasta elikä perinteet tarvisi olla Nokialla. Mustamakkara,Nokia yhtiö......unohtamatta kuumaakoiraa.
Eihän rasisteille mikään musta käy
Minä otan mustaa ainoastaan anaaliin. Tuntuma onnaivan erilaiken, kuin tavallisessa sian lötkössä.
Mustaamakkaraa valmistettiin ja myytiin aikaisemmin nimellä: "Kuuma" sian verimakkara. Sinänsä kyseinen tuote ei ole erityisen Tamperelainen. Verimakkaraa on valmistettu vuosisatoja ja tuskinpa sitä on keksitty Tapereellapäinkään. Tamperelaiset vaan keksivät verimakkaralle uuden nimen ja syystä jos toisestakin, siitä on kehittynyt ja kehitelty nimenomaan Tamperelainen tuote.
Vastaavaa tuotetta on tehty ja tehdään ympäri Eurooppaa, joten kyseessä ei ole mikään tamperelainen erikoisuus. Suomessa verimakkara on jo unohtunut muualla kuin Tampereella, mutta vaikkapa Virosta sitä jo saa.
Virossahan on kuulemma mustaamakkaraa joulupöydässä.
Totanoi kyl hän mahtaks sitä sanokka kehrata niin vaan o, et tamperelaisten tuatteel sopii kui vaa parhaiten kyl mar sit nimeks musta huumori. Katsokaas o hän mahtaks sitä sanokka kehrata niin naurettavaa nährä, kuinka järkevänä vai kummottos itseään pitävät ihmiset syävät sellaist sontaa ruakana.
Sinä se vaan jaksat huolehtia siitä mitä muut syövät! Hae nyt vaan reilusti apua tuohon ongelmaasi. Nykyaikainen lääketiede voi varmaankin auttaa sinua, jotta pääset taas raiteillesi.
Hyvä tuote tuo mustamakkara valmistajaa unohtamatta
Sopii hyvin Tampereen brändiksi mustamakkara
Inhottavaa makkara täynnä verta!niin kun iilimadot!YÄK!