Raiskaajat ja rikolliset ryhmittymät on ajettu pois öljymaista nyt he ovat tulleet tänne oikeutta pakoon. Rikollisten mieli on tyytyväinen kun täällä tädit paapoo, kutovat sukkia, ruokkivat ja asuttavat kuin mitäkin pikkulapsia. Rikoksesta, josta omassa maassaan hyvässälykyssä menettää päänsä, täällä vain kirjallisesti opastetaan silitetään päitä ja palkkaakin tuosta rikolliselle maksetaan. Suomi on dodellinen rikollisten turvasatama jonne halukkaita tulijoita on tulossa tuhansittain ja kun kevät koittaa massoittain miehiä ryntää joka suunnasta maahamme.
Rikollisten suojelu on mennyt jo siihen, että heitä kohdellaan paremmin kuin rehtiä suomalaista ja näille miesterroristeille on jopa vartiatkin järjestetty suojelemaan ettei vain joku suomalainen esitä olevansa suomalainen täällä kotimaassaan.
On varmaan turha luulla, että joku päättäjistä uskaltaisi kerrankin miettiä kanslaisten turvallisuutta, eikä sitä mitä joku vierasmaalainen meistä ajattelee.
Suomi on nyt siinä jamassa ja semmoisten ryhmittymien hallinnassa, että jos esität ääneen olevasi suomalainen sinä oletkin röyhkeä, suvaitsematon ja olet rasisti.
Jos myös tuomitset raiskaukset ja asetut puolustamaan naisiin ja lapsiin kohdistuvaa väkivaltaa olet myös rasistinen hirviö joka vihaa rikollisia.
Maamme on sortajien ja anarkistejen käsissä
VapausOnMenetetty
2
92
Vastaukset
- KiittäkäämmeHerroja
Kaiken tuon hyvän lisäksi saamme tänne ihan ilmaiseksi näitä, Tuberkuloosia, B-hepatiittia, HIViä, kuppaa ja suolistoloisia. Varsinkin uimahallit ovat tautipesiä kun nämä pakolaisturistit eivät huolehti peseytymisestään.
Satoja tapauksia on pakolaisissa ollut. Kiitos päättämättömät johtajamme ! - PaskaKökkäreetAltaissa
Olen monesti ihmetellyt sitä miksi ihmisi ei varoiteta uimahallejen terveysriskeistä ja miettikääpä sitä kun lapsenne ja vanhuksenne polskivat siellä paskavesissä?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sanna Marin kysyi hämmästyneenä: Onko Suomessa jäänmurtajia?
Nettilehden toimittaja kysyi Sanna Marinilta suoraan, että sovittiinko nuo jäänmurtajien kaupat jo 2019, jolloin Marin k734001- 1013545
SDP haluaa 40 000 nettomaahanmuuttajaa
SDP:n Suunnanmuutos-vaihtoehtobudjetissa, käy ilmi, että demarit itse asiassa vaativat räjähdysmäistä ”työperäisen” maah823368Mikä tuota vasemmistolaisista jankkaavaa vaivaa?
Pahasti on ihon alle, siis korvien väliin, päässeet kummittelemaan. Ei ole terveen ihmisen merkki jankata yhdestä asia372747- 1251673
Nyt meni lopulliset lämmöt.
Alan käyttäytymään yhtä kylmästi miehiä kohtaan kuin mua kohtaan on käyttäydytty ja vain käytetty viimeiset pari vuotta361526Sulla on avaimet ja keinot
Jos haluat jatkaa tutustumista. Itse olen niin jäässä etten pysty tekemään enää mitään. Pidempi keppi johon on helpompi191154Meitä ei tule
Koska periaatteemme ovat rakkautta vahvempia. Tämä on siis koettelemus, jonka tarkoitus on vahvistaa meitä yksilöinä 😌221134Onko erityinen paikka jossa haluaisit nyt olla
Onko joku spesiaali lempipaikka missä mieluiten olisit?421120Itseään kannattaa tarkastella realistisesti ja
miettiä mihin ne rahkeet oikeesti riittää. Tyhmempikin ymmärtää että varakas ylemmän tason mies ei kelpuuta sellaista ku1201055