Pojallani luusyöpä

Lahjoituksia kaivataan.. https://www.gofundme.com/45kn4bcc
490
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Olen pahoillani poikasi puolesta. Ihmettelen, että eikö hoito ole suomessa ilmaista maksukaton jälkeen? Maksukatto on sinulla ja pojalla yhteensä 691 euroa vuodessa.

Äänestä

Älkää uskoko tämä on huijausyritys.

Äänestä
  • No sitäpä minäkin. Mutta olisin vielä elätellyt toiveita, josko ei olisikaan ja isä kertoisi miksi tarvitsevat rahoitusta, että eikö maksukatto toimikkaan? Törkeää jos kyseessä onkin vain huijaus.

    Äänestä

On huijaus.

Älä anna rahojasi kennellekkään.

Älä anna osoitettasi, puhelinnumeroasi tai sähköpostiosoitettasi.

Facebook on täynnä huijauksia, joissa tykkäämällä jostain, muka saa jotain. Ei saa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


UPDATE_11421373 kirjoitti:

Lahjoituksia kaivataan.. https://www.gofundme.com/45kn4bcc

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu