Miten jakomoielitautinen ja psykopaatti pelastaa

maailman? En sano ratkasua, ajatelkaa itse
1059
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Tänään huomaisin miten alamaailmassa eläminen hetken. Toi pirun esiin. Tässä tapauksessa vain valehetelun halun, vaikka lopulta en sisimmissään ollutkaan narsistinen.

Äänestä
  • hyvä kun huomaa virheensä, silloin on mahdollisuus parantua

    Äänestä

  • En valehdellut. Piru sanoi yläpuolella..tee niin. hyvä taas ei näin. Hyvä voitti.

    Äänestä

Psykopaatti työntää paattinsa vesille ja kerää kaikki jakomoieliset persoonansa kyytiin.

Äänestä
  • kannatetaan, karkotus Siperiaan

    Äänestä

Jakomielitautisia ajatuksia alottajalla.

Ei varmaan mitenkään.

Äänestä
  • taivahan tosi, tunnen tollasen pariskunnan

    Äänestä

  • musta2 kirjoitti:

    taivahan tosi, tunnen tollasen pariskunnan

    Otan osaa

    Äänestä

  • onhankaikkihyvin kirjoitti:

    Otan osaa

    terroristi pariskunta

    Äänestä

odottavat ratkaisuja joka asiaan ja puhuvat omanaan

Äänestä

Kommentoi aloitusta


musta2 kirjoitti:

maailman? En sano ratkasua, ajatelkaa itse

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu