Kaikki kattoo silleen että

mikä ilmestys se tämä on. Mistä lie tulla tupsahtanut ulkoavaruudesta. Jotain se puhuukin.
583
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ootsää valvonu? Vai oot luonnostaan niin komee;)

Äänestä
  • Olen valvonut. Mitä, näkeekö sen jutuista? Nukuin pari tuntia, sitten heräsin.

    Äänestä

  • Silmistä näkee... Jutuistkin tajuu... Koska sä nukut kunnolla? Päikkäritkö?

    Äänestä

korvessa voi käydä noin.

Äänestä

täytyy matkustaa. Höntti puoliuninen olo. Miksihän, en tiedä vastausta. Ihmetys itsellä päälimmäisenä, ja mennä pitää, kiusaamaan itseäni ja yrittämään rakentaa toisten ihmisten minuutta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Olentoliikkeellä kirjoitti:

mikä ilmestys se tämä on. Mistä lie tulla tupsahtanut ulkoavaruudesta. Jotain se puhuukin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu