Nussiko Selänne huoria NHL:n vieraspeleissä

Varmaankin ja tarjontaa upporikkaille tyhjäpäisille luistelijoille riittänee aika hyvin. Vieraspelikiertueethan on pitkiä, ne on sen ikäsille pitkiä aikoja olla ilman pillua.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Teemusta en tiedä, mutta minä ainakin nussin! On muuten asiansa osaavia nämä pro huorat, mutta on hintakin sen mukainen 4 - 5 tuhatta taalaa meni yössä, mutta olivat kyllä kaikki joka taalan arvoisia!

Äänestä

Kannattaako tuota edes kysyä ja ihmetellä.

Äänestä

Selänne on uskollinen Sirpalleen. Muuten kuka muija niin hullu on ett alkaa hengata jonkun kiekkotyypin kanssa ? Nehän on ihan hulluja ja aggressiivisia. Yleensä himat on myös varakkaita. Ylimielisiä paskoja !

Äänestä

Kommentoi aloitusta


rw5wrtw5 kirjoitti:

Varmaankin ja tarjontaa upporikkaille tyhjäpäisille luistelijoille riittänee aika hyvin. Vieraspelikiertueethan on pitkiä, ne on sen ikäsille pitkiä aikoja olla ilman pillua.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu