Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

pitsiä ja korot

Mikä sen seksikkäämpää kun naisella saumasukat ja korkeat korot!mitäs muut tuumaavat .
656
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

FF-nylonit tietysti ovat parhaat. Itse leikin aina ajatuksella, miten sukat pysyvät ylhäällä. Montako sukkanauhaa? Korseletti vai vyö?

Äänestä

Miten jos nainen on 89 kg? Itse kyllä 171 cm ja pitkät sääret ja isot rinnat mutta masua tullut (entinen bulimikko ja alipainoinen) mutta olen sinut sen kanssa, toistaiseksi. Tykkään käyttää Stay-Up:ja ja kauniita rintaliivejä. Onko seksikkyys ainoastaan laihojen, silikonirintaisten(?) asia?

Äänestä
  • Wau, voin kuvitella - näytät todella upealta. Laihat ja silikonirintaiset naiset eivät todellakaan ole seksikkäitä. Minä tykkään mieluummin runsaista muodoista, ja masuakin oikeen mielellään saa olla. Tykkäätkö kulkea kauniissa korkokengissä ?

    Äänestä

  • Ei naisen pidäkään näyttää Barbi-nukelta. Pukeutuminen on ainakin mun mielestä olennainen juttu. Stay-upit on tosi upeeta katseltavaa, kuten myös sukkanauhaliivit, varsinkin verkkosukilla. Kaiken kruunaa mustat, tiukat, korkeilla koroilla varustetut nahkasaapikkaat. Myös nahkainen minihame istuu kaiken kokoisille.
    On se myös toiseenkin suuntaan, ainakin meillä. Kotona pidän usein kireitä farkkusortseja, kun emäntä tuntuu niistä pitävän. Alushousuja en käytä, kuin kovimmilla pakkasilla ulkoillessa. Ei niitä kalsareita ole emäntäkään kaipaillut. Jos ne shortsit tuntuu tukalilta, otan housut pois, that's it.

    Ei voi kun ihmetellä, kun näkee kaupungilla nuoria naisia karmeissa legginsseissä ja tennareissa. Pisteet 100-0 seksikkäästi pukeutuneelle reilun kokoiselle naiselle.

    Jos sun mies on menettänyt mielenkiinnon seksiin, siinä voi olla joku muu syy, sitä on joskus semmosiakin aikoja, syystä tai toisesta. Jos olet vapaalla jalalla, niin uskallan väittää että stay-up:ien ja korkkareiden perään kuolaavia miehiä löytyy.

    Äänestä

Kunpa löytyisi meille isorintaisille ja pitkäsäärisille sopivia kokoja mutta saa hakemalla hakea.

Äänestä

Kyllä saumasukat ja sukkanauhaliivit leveillä nauhoilla saa kullin pystyyn.
Jos olisi naisella tuollainen lantioliivi jossa haaroissa hakasilla avattava luukku ja luukun kun saisi näprättyä auki tulisi esiin märkä iso VITTU jota saisi nuolla ahneesti.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


himokas71 kirjoitti:

Mikä sen seksikkäämpää kun naisella saumasukat ja korkeat korot!mitäs muut tuumaavat .

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu