oletteko koskaan menettäneet tajuntaanne orgasmissa
tajuttomuus
2
217
Vastaukset
- TattiUrpo
Noo en, mutta tajuttomia muijia on kiva panna.
En ole, on kyllä ollut sellainen tunne et meinaa taju lähteä, mut ei ole onneks lähtenyt. Aloittajalla ilmeisesti on? Toki vahvan orkun jälkeen on ihan vetelänä jonkin aikaa ja tajunnan rajamailla ei-kovin-tietoisessa tilassa.
Eniten pelkäsin tajun lähtevän, tai että sydänkohtaus tulee tmv, kun sain ekan erikoispitkän orgasmini, n. 15 minuuttia. Mut kun niitä tuli myöhemmin, en pelännyt enää, paitsi pisimmän orkun, 40min (saatiin aika sattumoisin ylös) aikana vähän kuumotti, että jos sydän pettää.. Mutta ei pettänyt, nuori, vahva ja terve sydän ja vahvat, treenatut lantionpohjanlihakset :) Sen jälkeen otan vaan riemulla vastaan jos tulee pitkä orgasmi tai monta ihan peräkkäin :)
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 437397
Oletko keskustellut kaivatustasi muiden
Kanssa lähiaikoina? Jos, onko keskustelu ollut positiivista tai negatiivista? Vaikuttaako keskustelut mielipiteeseesi ka543673Ennen ei ollut persuja ja työttömyyttä, lääkäriinkin pääsi
Ennen oli kaikilla töitä Kauppiaille kelpasi kun saivat voittoa Yritystukia ei ollut Lääkäriin pääsi kaikki haluklaat Nu473546- 623298
- 512984
Tulipalossa henkilövahinkoja, itsenäisyyspäivä alkoi huonosti, poliisi tiedottaa lisää
Savonlinna https://www.como.fi/uutiset/savonlinna-henkilovahinkoja-tulipalossa-poliisi-tiedottaa-lisaa/522900Kyllä on Vasemmistoliitosta Koskelan johdolla tullut todellinen ääripuolue
se on niin tulipunainen kuin olla voi, ja selvästi haluaa jatkuvasti eripuraa, ja repiä kansaa kahtia. Siinä on jo vuod342799Antifasismi - mitä se on?
Se on äärivasemmistolaista anarkistista toimintaa joka käyttää fasisminvastaisuutta keppihevosena oikeuttaakseen toimint302474IL- KELA:n pääjohtaja, lääke- ja oikeustieteen tohtori Lasse Lehtonen sekavassa tilassa Brysselissä!
"Iltalehden tietojen mukaan Lehtosen käytös Brysselin lentokentällä on herättänyt huomiota, ja hänen olemuksensa on tulk1911854- 471541