Moi! onko sivuilla upeista korkkareista pitäviä kenkäfriikkkejä paikalla,ottakaa yhteyttä
Korkokengät
spiked heels
41758
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Kyllähän täällä tulee korkkarijutut luettua. Uutta vuotta vaan kaikille. Asuntolainojen korkojen tulee olla matalat ja naisten kenkien kannat tulee olla korkeat ja kapeat!
minulla on netti pääasiassa etsiäkseni edes sieltä korkokenkiä, kun niitä ei nykyään esim. tv:ssa (TV1, TV2 ja MTV3) eikä luonnossakaan enää näe.
Kiihotun korkeista piikkikoroista upeasäärisen naisen jalassa. Jos naisella on vielä minihame, iso kaula-aukko, pitkät hiukset ja isot korut, niin laukean minuutissa.
Tiedätkö nettiosoitteita, tv-ohjelmia tai videokasetteja, jotka vastaisivat odotuksiani? Entä tiedätkö, kuinka löytäisi naisen, joka maksua vastaan noin sonnustautuisi? Villi-Ira tekisi niin, mutta hän on liian kallis.
Onhan noita paikkoja missä saa kunnon hoitoa,itse oon käyttänyt Yours Paradaisin palveluja joista ei ole kuin myönteistä sanottavaa. Siis kaikki hommat toimii aivan kohtuuhintaan.Olen käyttänyt kyseisen paikan palveluja aikoinaan,ja koska olen itse kenkäfettari,niin sain kaiken mitä kuvitella voin.Eli korkoa anukseen ja nuolla tytön siviilikäytössä olleet saappaat...makeeta.Sä taidat olla samanlainen kuin itsekin oon,et kokonaisuus ratkaisee. No olen itse valvoja erään kenkäyhteisön tiimoilta joka on http://SpikedHeelsShoefreaks joten käyhän kylässä.T:spiked heels/YOU2valvoja
sorry,tuli vahinko eli osoite ois: http://groups.msn.com/SpikedHeelsShoefreaks joten pahoittelen