J ei sun tarvi pelätä

en mä sua purematta niele. teit asian harvinaisen selväksi, kiitos vaan. en ahdista sua enempää ja näköjään toiveestasi myös välttelen parhaani mukaan. kaikkea hyvää sulle, en silti muista pahalla.
11177
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Koko nimi kiitos! S. Jutilaako taas kaipailee trollaaja

Äänestä

Olis ihan kiva saada vaikka kaupunki/kaupungit vähän täsmentämään.
Aika monella J kirjaimella alkavalla, on varmasti jotain tuohon sopivaa meneillään.
Minullakin.

Äänestä
  • ei ole sulle, kaipaat j-naista

    Äänestä

Tjaa... kukahan sanoo että pelkään?

Äänestä
  • Tulkitsin hänen käytöksensä eilen pelkurimaisena.

    Äänestä

  • näin voisi tulkita kyllä. mutta ei kuitenkaan pidä kutiaan. hänet näin eilen kyllä.

    Äänestä

  • tunnistaa.kyl kirjoitti:

    Tulkitsin hänen käytöksensä eilen pelkurimaisena.

    Onko Se pelkuruutta ettei halua loukata rakastaan huoraamalla jonkun työpaikkahuoran kanssa? Rakastan M: kaa.

    Äänestä

Epävarmuus saa joskus ihmisen käyttäytymään hassusti :/

Äänestä
  • Niin minäkin ajattelin yhden tutun miehen käyttäytymisestä, mutta jos hän jatkaa sitä niin luottamus menee kokonaan. Viime kertainen pudotus oli niin kova, että enempää en jaksa. Olen siitä rikki vieläkin ja siksi en voi hyvin. Meillä on enää yksi mahdollisuus yhteiseen elämään.

    Äänestä

  • jokutulevaisuudessa kirjoitti:

    Niin minäkin ajattelin yhden tutun miehen käyttäytymisestä, mutta jos hän jatkaa sitä niin luottamus menee kokonaan. Viime kertainen pudotus oli niin kova, että enempää en jaksa. Olen siitä rikki vieläkin ja siksi en voi hyvin. Meillä on enää yksi mahdollisuus yhteiseen elämään.

    Se on kummallista, että joihinkin voi luottaa kuin vuoreen eikä tarvitse kokea minkäänlaista luottamuspulaa. Jos on vähänkin ongelmia kommunikoinnin ja avoimuuden kanssa, toinen puhuu itsensä pussiin ja siis valehdellut tai ei pidä lupauksiaan, niin kyllä sellaiseen luottamus karisee.

    Äänestä

no vähän pelotat mua ;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


etteivaankohdattais kirjoitti:

en mä sua purematta niele. teit asian harvinaisen selväksi, kiitos vaan. en ahdista sua enempää ja näköjään toiveestasi myös välttelen parhaani mukaan. kaikkea hyvää sulle, en silti muista pahalla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu