Leikin upporikasta, rutiköyhää.

Lähiaikoina selviää loppuuko Elinan "iskeminen". Nimittäin nyt on tapahtunut jotain positiivista, mutta ei minun ja Elinan välillä. Samassa rytäkässä jätän hyvästit tälle palstalle. Tietenkin käyn täällä moikkaamassa, koska pohjalta on kiva taas ponnistaa elävien kirjoihin.
16302
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

Keskity vaan siihen positiiviseen, mitä on palstan ulkopuolella! :)

Äänestä

Onko sulla joku toinen?

Äänestä

BAI BAI
OTM71
HYVÄÄ ELÄMÄÄ
PIDÄ HAUSKAA NAUTI (*_*)

Äänestä

tiiättekö, mä luulen että mun on pidettävä enemmän yhteyttä ihmisiin, en tiedä mitä kautta mutta nän on

Äänestä

Mulla ei vielä ole mitään, jos naisista puhutaan. On kuitenkin jotain työn alla ihan alkuvaiheessa,,,

Äänestä
  • Yksi hahmo poistuu, kuka tulee tilalle..

    Äänestä

Toivottavasti kuitenkaan ei heti samantien ole loppuvaiheessa,,,:-(

Äänestä
  • Taisitpa oikein ennustaa. Tunnet itsesi.

    Äänestä

Jaksat vain jatkaa Elinan kiusaamista. Olet tosi ilkeä ja paskamainen ihminen. Et lähelläkään "tosi-miestä".

Äänestä

No enpäs ole kiusannut Elinaa,,,

Äänestä
  • Sepä hyvä, että kykenet siihen. Tosirakkautta.

    Äänestä

Puolustakaa minua! En ole koskaan kiusannut Elinaa. Nyt kuitenkin hyvällä tuurilla, jos tähdet ovat suotuisia, niin poistun täältä vähin äänin.

Äänestä
  • Elina jäi saamatta

    Äänestä

  • Tämän kysymyksen voit esittää väärälle Elinalle. Juuri siksi.

    Äänestä

Voi vittu. En enää edes muista mikä aiheutti "tuon onnen tunteen" 30.1.16! Siitä on kuitenkin ainoastaan rippeet, ei edes muisto jäljellä. Olisi katkeruus, jos jotain muistaisin. Elina on todennäköisesti jo elämässään edennyt eteenpäin. Itse olen mennyt vain taaksepäin.

Äänestä
  • Voi vattu! Varmaa on, ettei se ollut sun kaivattu Ellu ;)

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


OTM71 kirjoitti:

Lähiaikoina selviää loppuuko Elinan "iskeminen". Nimittäin nyt on tapahtunut jotain positiivista, mutta ei minun ja Elinan välillä. Samassa rytäkässä jätän hyvästit tälle palstalle. Tietenkin käyn täällä moikkaamassa, koska pohjalta on kiva taas ponnistaa elävien kirjoihin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu