Tulen olemaan lopun elämääni..........

557
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat
Aloittaja

Rakkaani..........
Kai kerrot, kun perseesi pitää pyyhkiä....
<3

Äänestä
Aloittaja

Rakkaani......
Kai nykäiset minua hihasta, kun suot minulle luvan jatkaa omaa elämääni....
<3

Äänestä
  • Risto
    Tiedätkö mikä sormi on keskari
    Nyt se on sulle pystyssä (*_*)

    Äänestä

  • Sulla on vain palstaelämä voit jatkaa sitä <3

    Äänestä

Tiesitkö Risto, että Anne ensiapuharjoitusnukkea ei tarvitse ostaa. Sen voi vuokrata. Saa niitä ehkä käytettyinäkin. <3.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Risto_ kirjoitti:

Annen Pikku Bitch.....
<3

https://www.youtube.com/watch?v=vkVidHRkF88

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu