Onko muita samanlaisia ??

Minä olen todella s u l o i n e n! <3 Käydessäni WC:ssä vilkaisin pois lähtiessä peiliin ja en voinut olla pysähtymättä ihastelemaan näkemääni. Ihastuisin heti paikalla tuonnäköiseen, jos olisin mies.
767
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Varmaan kakkasikin tuoksuu ruusuille

Äänestä
  • Ootte te kyl hauskoja :D

    Äänestä

olen kaunis kun katson itseäni. näen sen lumoudun itseeni. mutta näen vain tilaisuuden olla hyvä ja kaunis ihminen ulkoisesti ja sisäisesti tuntematta pahaa olo.

panostan itseeni täysin joten epävarmuudestani tulee varmuuteni.

Äänestä

Peilissä näytän kyllä hyvältä, mutta en kamerassa ja valokuvissa, miksi?

Äänestä

Eli otsassas lukee "PANE MUA".

Äänestä

Sehän on onni! Onnea sinulle, missä nyt ikinä aiotkin suloisuuttasi hyödyntää!

Onnea 30.1 Toijalassa noin klo 13.00 vuonna 19xx syntyneelle miehelle!

Äänestä

Ihanaa kun osaat nauttia ulkonäöstäsi! Tarvitaan myös aimo annos huumoria:D Ihmiset liikaa mitätöi tai ja aliarvioi ulkonäköään (minä mukaan lukien). Se on se "naisten tauti". Valitettavasti. Esteettisyys ei ole pinnallista! Monesti sekoitetaan pinnallisuus ja esteettisyys toisiinsa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


JaTämäEiOleVitsi kirjoitti:

Minä olen todella s u l o i n e n! <3 Käydessäni WC:ssä vilkaisin pois lähtiessä peiliin ja en voinut olla pysähtymättä ihastelemaan näkemääni. Ihastuisin heti paikalla tuonnäköiseen, jos olisin mies.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu