Naine yritti mua jallittaa

Sai maistaa omaa lääkettään
583
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

kuin myös. näpäytys. Ei noin saa tehdä, jos jättää miehen itsensä ja sen kanssa.!!

Äänestä

ikinä en ole susta ollut silleen kiinnostunut. Kun huomasin sun olevan hädissäsi mun suhteen, halusin vain sovitella ja tulla vastaan. Sellainen vain olen.

Kun se hätäpäisyys oli niin ilmeistä. Huono omatunto jostakin?

Ole aina ajatellut, et sulla huono itsetunto ja siksi pullistelet. Normi osaa olla ihminen ihmiselle.

Äänestä
  • Täällä on kunnon lyttäs osasto koossa. Mitä se sinäkin jaarittelet tunnisteetta toiselle. Ei tällästä voi ottaa kuin halventavana vittuiluna

    Äänestä

Tottakai kaiken takana on aina joku salajuoni, kierous, manipulointiyritys, salaliitto tms. Ei elämässä ole oikeasti mitään aitoa, ne on pelkkää satukirjojen höpötyksiä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jkarjalaismään kirjoitti:

Sai maistaa omaa lääkettään

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu