Minulla on ikävä jotain tyttöä.

Joka laittaisi kuntoon asioita, kun itse olen vähän huolimaton..

Ja tyttö josta pitäisin.
865
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Ai jotain vaan? Vai jotakin tiettyä? Yhteisien asioiden hoitaminen on mieluisaa, jos on yhteinen päämäärä

Äänestä
  • Jotain tarpeeksi kaunista vain... tarkoitin kun niin...

    Äänestä

Täällä on tyttönen, sellainen kiltti ja säyseä. Sanot vaan mitä pitää tehdä. Olen aina käytettävissäsi.

Äänestä
  • Tuollainenkin... saakeli jos antaa rahaa satasen käteistä niin ei pysty pankissa laittamaan sitä tilille sitten... huono sihteeri tuollainen.

    Itse paikanpäälle pankkiin todistamaan henkilöllisyyksiä.l..

    Mutta joo voisi tulla joku tytteli nukkumaan petiini..

    Äänestä

  • Nyt sua nukuttaa jo. ☺

    Äänestä

Olen julma, mutta en ikinä tyttöjä kohtaan, tytöille, jos eivät käytä huumeita, niin yösijaa ja vaikka mitä.

Miehiä kohtaan voin olla julma... ikinä tyttöjä kohtaan en. Saa nukkua ja katsoa elokuvia jos haluaa.. omassakin sängyssä sitten.

Äänestä
  • No hyvä.

    Äänestä

Kadullakin kun näkee noita tyttöjä... pääsee joo turvaan nukkumaan lämpöiseen vaikka minun luokse, en ole pedofiili, kuten Marko Forss... pääsee lämpöiseen nukkumaan..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tavallinenviesti kirjoitti:

Joka laittaisi kuntoon asioita, kun itse olen vähän huolimaton..

Ja tyttö josta pitäisin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu