Muinainen sinulle

Vieläkö löytyy miestä vanhemmalle naiselle. Jos, niin mistä etsimään ja miten?
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Metsästä miehen löytävi, kiven alta känsäkouran, puskahasta puusilmän, risukosta ronttiäijän, sammaleelta sikaukon.

Äänestä

Hei. Mies on mahdollista löytää, mutta miehen etsimiseen ei kannata liikaa panostaa energiaa sillä sopiva mies tulee kyllä itsellään vastaan. Intuitioni sanoo, että etsimisen sijaan keskity itseesi ja omaan onneesi ja nautintoon sillä näitä teitä pitkin aukenee uusia mahdollisuuksia edessäsi myös miesrintamalla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lillukkaisena kirjoitti:

Vieläkö löytyy miestä vanhemmalle naiselle. Jos, niin mistä etsimään ja miten?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu