Uniorgasmi

Ekakertaikinä

Heräsin viime yönä kesken unien siihen, että olin laukeamaisillani. En ole koskaan kokenut mitään vastaavaa. Se oli jännittävää. Ja haluaisin kyllä kokea sen uudestaan. Aivan unisena sitten sain orgasmin ja vaivuin takaisin uneen.

6

1131

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Ihana, että sinäkin oot kokenut tuon :) Ite saan välillä orgasmeja unissani, viime aikoina ollut enemmän. Ekan uniorkun koin n. 19-vuotiaana, oli jännä fiilis kyllä :) Välillä herään juuri ennen orgasmia ja masturboin loppuun, välillä herään orgasmin aikana ja yleensä silloinkin masturboin uuden orkun sen jälkeen, ja välillä en herää ollenkaan orgasmiin, mutta olen lähes varma, että oon saanut uniorkun, kun muistan seksiunen tarkkaan ja fiilikset siinä. Oon aika tukki-nukkuja. Miesystävä on sanonut, että joskus nukkuessani olen tärissyt ja hengitys kiihtynyt -mutta en ole itse herännyt siihen. Todennäköisesti orkku silloin, mutta ei voi olla varma niistä, kun ei itse herää siihen.
      Mut ne on ihania, kun herää kesken orgasmin :) Toisaalta joskus yllättyy niin paljon, että orkku loppuu kesken, sit voi jatkaa masturboiden.

    • kylläkyllä6

      Piruha se iha ite teitä nussauttelee yöllä jos teitit tuommossii saa

    • uniin

      Nuorempana 18-20, sain uniorgasmeja, useasti - aamulla lakanat sotkussa ja kiihottava uni hetken muistissa. Mahtavaa, nyt 22v. harvemmin, mutta kyllä niitä vieläkin. En tiedä mikä vaikutus sillä että nukun aina alastomana.

    • kundi19

      Uniorgasmi tai ei - olen muutaman kerran herännyt, kun kalu täydessä juhlakunnossa ja syöksee spermaa oikein kunnolla ja tuloksena melkoinen sotku. En kuitenkaan muista nähneeni mitään unta. Näitä nyt sattuu. olen ajatellut.
      Mutta suurempi ongelma on se että herään öisin, lähes joka yö, kovaan stondikseen ja kun sopivasti vaihdan asentoa, kulli jää puristuksiin alleni tai sivulle ja "vääntyy" niin että herään siihen kun sattuu. Aivan pakko tumputtaa, puoliunessa ja sitten jatkaa unia. Tämä on alkanut häiritä vireystilaa aamuisin, kun uni katkeaa kesken, tuntuu se väsymyksenä aamulla. Kulli tosi terhakkana, lähes joka aamu.
      Runkkailen säännöllisesti, eikä seksi tai porno mielessä jatkuvasti, mutta nämä yölliset keulimiset alkavat käydä "hermoon". Olen alkanut vetämään iltaisin kunnon runkut ja ajatellut asian helpottuvan yöllä. Olen pitänyt tiukkoja boksereita öisin ja se vasta sattuukin - vaikka toisin luulin, kokeillut löysiä yöhousuja tai nukkunut ilman mitään. Mikään näistä ei ole toiminut, vaan tuloksena sama herääminen. Olen myös koittanut jättää yöllä vetämättä käteen, mutta silloin kullissa vain paine kasvaa, niin että kipeää tekee - joten helpompi silloin vain tumputtaa.
      Muilla samoja ongelmia? Jos oletteko keksineet helpotusta asiaan, jottei jokaöinen uni katkeaisi.
      Tämä on myös, lievä sosiaalinen ongelma, jos olen esim. kylässä, tai pelireissuilla ja nukutaan samassa huoneessa muitten kanssa....entä kun aikanaan menen inttiin? Ymmärrän että yölliset seisokit ovat yleisiä, mutta ei kuitenkaan tässä määrin.

    • pöön

      sama täällä, herään yöllä siihen että kusettaa, mutta ei voi mennä kuselle kun on niin kova stondis päällä, että pakko vetää vaan handuun. olen yrittänny tosi tiukkoja kalsareita ja alastomana olemista mut mikään ei tunnu auttavan näihin yöstondiksiin. Jos jollain on keino helpotukseen tässä asiassa niin mieluusti txt tälle palstalle!

    • Yöjäykkä

      Täällä samaa vaikka jo 29olen. Käytän ns tiukkoja boksereita ja käännän illalla kullin ns mahaa vasten niin vähiten haittaa jos jäykistyy.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.

      KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!
      Maailman menoa
      93
      11932
    2. Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.

      IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla
      Maailman menoa
      106
      9040
    3. Kovan viikon ilta pitäisi lakkauttaa

      Käytännössä pelkkää SDP:lle ilkkumista koko ohjelma veronmaksajien kustannuksella.
      Maailman menoa
      119
      4983
    4. Tänään torille

      Tänään kuulema torilla tapahtuu klo.20. Tulkaaha paikalle kattoon.
      Hyrynsalmi
      101
      4198
    5. Pakoputkipörisijä syttyi tuleen kesken ajon

      Kyydissä oli 7 henkilöä, mutta hyvä onni matkassa epäonnistuneesta käyttövoimavalinnasta huolimatta, eikä kukaan loukka
      Maailman menoa
      38
      4157
    6. Kalja-Kristus Kutsuu Luokseen

      Nyt on Oikea Hetki Ottaa Ryppyys Vastaan! Lue Pelastusryyppy ja tee Promillista elämäsi Herra! Pelastusryyppy on teksti
      Maailman menoa
      7
      3933
    7. Yksi kuoli kolarissa Outokummussa

      -toisen auton kuljettajaa epäillään rattijuopumuksesta. Toisen auton kyydissä oli kuljettajan lisäksi neljä ihmistä. Hei
      Outokumpu
      73
      3852
    8. Borat ärhäkkänä, syyttelee kokoomusta vilpin suojelusta

      Hänen mukaansa kokoomus seuraa ”toimettomana vierestä, kun vilpilliset firmat vievät urakat rehellisten nenän edestä”, j
      Maailman menoa
      11
      3709
    9. Sdp on esittänyt maatalous- ja yritystuista leikkaamista

      Joihin menee 10 miljardia euroa vuosittain. Minkä vuoksi äärioikeisto änkyttää jostain vuodesta 2026, kun ei demareiden
      Maailman menoa
      40
      3593
    10. Persut on SYYLLISIÄ KAIKKEEN NEGATIIVISEEN SUOMESSA

      , ne haluaa neuvostoliiton putinin kanssa takaisin, shit voi valvoa kaikkea ja kaikkia, no tietty makeeta mannaa itselle
      Perussuomalaiset
      29
      3551
    Aihe