Mikä hitto nuissa ruskeissa silmissä ja

tummissa hiuksissa viehättää?
12124
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

ja vielä kun on parta, jalat vie alta

Äänestä

paskanhaju vissiin.

Äänestä
  • Just joo :D

    Äänestä

Ja naisen nimi oli? :)

Äänestä
  • ääliö.mä puhun miehestä,näin sellasia tänään montakin,mutta yhteen takerruin

    Äänestä

  • oli muuten melko mies,vei jalat alta

    Äänestä

  • uusMarilynn kirjoitti:

    oli muuten melko mies,vei jalat alta

    en mä naisia kato sillälailla,kuis te katotte miehiä?

    Äänestä

Yli 50% maailmassa on ruskeat silmät eli se on yleisin silmien väri. Ei mitään erikoista, toisinkuin meidän suomalaisten siniset silmät.

Äänestä

loppuu viehätys, kun raiskaavat joukolla sut. Ai niin mut sähän vaan nautit sellasesta?!

Äänestä
  • perverssejä ootte,turpaan tulee joka raiskaajalle,sen verran rauta rouva oon

    Äänestä

Lammaspaimenet on kovaa valuttaa alemman tason naisilla.

Äänestä
  • idiootti,onko sulla älyllistä elämää?alistakko naiset alemmalle tasolle?ehkä ovat mutta älyllisesti voivat olla vielä korkeammalla kun miehet?hyväksyn alistamisen johonkin asteeseen,kun on alistettu puolet elämästä,miehet on sikoja

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


uusMarilynn kirjoitti:

tummissa hiuksissa viehättää?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu