Tunteeko kukaan A-P Yrjöstä

Mikä jannu tää AP on?
6461
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Haminan rosvopäällikkö

Äänestä
  • Onx se kuiteski PA Oksetus

    Äänestä

mutta persu Yrjö PA:sen tunnen . Jatkuvasti pummaamassa rahaa.

Äänestä

Mitenkäs niin, mietit ?

Äänestä

narkomaani.. eipä tosta jätkästä mihinkään muuhun ole

Äänestä

Ap hallitsee Ruotsinkylän alueen huumekauppaa. Omistaa sieltä paljon kiinteistöjä joissa herrat viettävät sala-aikaa perheiltään. Ap:llä on kunnioitettava ura rikollispiireissä ja hänelle työskenteleekin monta torpedoa Itä-Haminan huumekauppaa turvatakseen.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Pekkinen kirjoitti:

Mikä jannu tää AP on?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu