Uskaltaa sanoa asiat kuten ne ovat ja ei kumartele ketään!! lisää tuollaisia rehellisiä päättäväisiä nuoria tosimiehiä tarvitaan varkauteen.
pelkutit, munattomat ja epäisänmaalliset haukkuvat ja parjaavat suomalaista patrioottia minkä kerkiäävät.
pelkutit, munattomat ja epäisänmaalliset haukkuvat ja parjaavat suomalaista patrioottia minkä kerkiäävät.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Suurin osa kansasta samaa mieltä. Eivät uskalla sanoa rasistileiman pelossa asiasta kantaansa. Sauli Niinistö jatkoi mamutuksen kritisointia Selänteen avattua pelin, varmasti joukkoon liittyy paljon muitakin, kun huomataan että on hyväksyttyä sanoa asiat kuten ne on.
Suvakkilauma saanu pari viikkoa kylmää vettä niskaan. Vielä kun yleltä leikataan lisää, niin avot. Kylläpä naurattaa meitä isänmaallisia.
Pikkupoika kehuu itseään täällä surkealla sivulla. Kasva aikuiseksi.
älä jaksa, tenhunen on täällä...
Mikä helvetti noita Tenhusia vaivaa? Esim. SS-Asta
Pelle Pentu..Eikun hihaan ja nussittava uudestaan
Pojalla ei ole oikeista töistä kokemusta.Äitinsä elättää.
Hyvähän siinä on vittua huudella.
rapala
jauhelihakeitto