Olet liian lapsellinen

En ota noin lapsellista miestä.
458
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Onhan noita lapsia kertynyt.

Äänestä

Kuulehan sie nainen. Se ei oo kirkossa kuulutettu, että yleensä saisit minut, lapsellisen miehen. Mie oon semmonen mies, että jos sulla naisella ei oo huumoria, mie en etes taho sinua. Pitäähän miehessä olla pikkusen lapsellisuutta ja iloisuutta, luonnollista temperamenttia. Tosikoita kyllä piisaa, mutta mihin niistä lopulta on? Ei mihinkään. Naisen pitää olla iloinen ja positiivinen. Jopa lapsellinen. Sellaisen naisen ainakin mie haluan.

Äänestä
  • Kiellän kiellän kiellän tosikko tosikko tosikko lälälälälälllääääääääää......

    Äänestä

Lol! XD No hei, ihan sama. Mä alan pelaa pleikkaa ny!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Eisovitayhteen kirjoitti:

En ota noin lapsellista miestä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu