Ikävä sua kaksoisliekkini.

En tiedä mitä tekisi ilman sua. Onneksi sentään "kuulen" sut sieuissain.
260
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

oulun seudun neitonen kirjoittelee

Äänestä

Olen Oulun seudun neitonen. Täältä Oulun baarista löydyn. Teen videoita.
Käytän myös nimimerkkiä "uusMarilyn" ja ylpeilen kissatappelutaidoillani. Haluan painia mahdollisten kilpailijoideni kanssa. Olen sininen kaksoisliekkisi Timo. Ja toisin kuin Susanna olen valtavan innostunut anaalijutuista! Puristele rintojani!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sunoma1107 kirjoitti:

En tiedä mitä tekisi ilman sua. Onneksi sentään "kuulen" sut sieuissain.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu